خودروسازان بسته آمریکای شمالی گیاهان بیش از coronavirus نگرانی

دیترویت — نگرانی در مورد گسترش coronavirus مجبور ترین آمریکای شمالی خودکار گیاهان به حداقل به طور موقت.

فورد و جنرال موتورز فیات کرایسلر و هوندا و تویوتا گفتند که تعطیل کردن همه کارخانه ها در این منطقه با استناد به نگرانی برای کارکنان که در محله های نزدیک ساختمان و خودرو. نیسان را نزدیک آمریکا و کارخانجات. هیوندای تعطیل آن آلاباما گیاه پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای ویروس.

دیترویت سه خودروسازان گفت: بستن آنها آغاز خواهد شد در این هفته در حالی که هوندا و تویوتا را هفته آینده آغاز می شود. نیسان را نزدیک ایالات متحده گیاهان شروع جمعه. بسته شدن اجرا خواهد شد و از چند روز تا بیش از دو هفته اما بسیاری از خودروسازان گفت: آنها باید به بررسی گسترش ویروس قبل از بازگشایی.

“ما شده اند مصرف فوق العاده احتیاطی در سراسر جهان برای حفظ گیاه در محیط های امن و تحولات اخیر در آمریکای شمالی آن را روشن سازد این است که کار درست را انجام دهید در حال حاضر” جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا در بیانیه ای گفت.

دیترویت سه خودروسازان به تنهایی بیکار حدود 150000 کارگران است. آنها به احتمال زیاد خواهد شد دریافت مکمل پرداخت در علاوه بر این به دولت مزایای بیکاری. چک دو ترکیب را در مورد برابر آنچه کارگران به طور معمول را. جنرال موتورز گفت: پرداخت شد و هنوز در حال مذاکره با ایران خودرو اتحادیه کارگران.

فورد گفت: آن کار را با رهبران اتحادیه در هفته آینده در برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد کارخانه. این اتحادیه شده است هل دادن برای کارخانه ها به دلیل کارگران در حال, ترس از آینده در تماس با این ویروس.

در GM وانت مونتاژ کارخانه در فلینت میشیگان کارگران شده اند و نگران از آنجا که virus ظاهر در آمریکا گفت: تامی Wolikow یک عضو اتحادیه که ارائه قطعات به خط مونتاژ.

Wolikow, 38, گفت که او می آید در تماس نزدیک با دیگر کارگران و ترس از ابتلا به این ویروس و انتقال آن به دو دختر در سنین 2 و 7.

“این چیزی بود که من می ترسم بیشتر در مورد که یکی را از آن خانه به آنها,” او گفت:.

او خوشحال است که جنرال موتورز بسته است و امیدوار است که او به بیکاری و مکمل پرداخت.

هوندا اعلام کرد قصد دارد صبح روز چهارشنبه به مدت یک هفته شروع دوشنبه قرار دادن فشار اضافی در دیترویت خودروسازان به دنبال کت و شلوار. تویوتا گیاهان را دوشنبه و سه شنبه بازگشایی روز شنبه پس از تمیز کردن کامل ، نیسان را تعطیل خواهد شد گذشته از طریق مه 6.

Workers depart from the Honda Marysville Auto Plant in Ohio as Honda announced it would suspend their North American plants.
کارگران ترک از هوندا ماریس ویل خودکار گیاه در اوهایو به عنوان هوندا اعلام کرد این امر تعلیق خود را در آمریکای شمالی گیاهان.AP

علاوه بر این هیوندای به حالت تعلیق تولید در کارخانه در مونتگمری آلاباما, گیاه پنج شنبه پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus. این شرکت گفت: تولید خواهد رزومه پس از آن سلامت و ایمنی تیم تعیین می کند که این کارخانه شده است به اندازه کافی مقادیر است.

این تصمیم توسط فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر معکوس یک معامله کار می کرد از اواخر روز سه شنبه که در آن سه توافق به لغو برخی از تغییرات به طوری که آنها می تواند به طور کامل پاک کردن و تجهیزات ساختمان, اما نگه داشتن کارخانه ها باز است. اما کارگران به خصوص در برخی از فیات کرایسلر کارخانه هنوز ترس و فشار اتحادیه به دنبال تعطیلی کامل است.

قبل از بسته شدن اعلام شد, فیات کرایسلر فرستاده کارگران از کارخانه در ارتفاعات استرلینگ میشیگان در شمال دیترویت پس از کارگران نگران ویروس. این شرکت گفت: یک کارگر کارخانه آزمایش مثبت برای coronavirus اما تا به حال نشده است به کار در بیش از یک هفته است.

فورد گفت: این بسته یک کارخانه مونتاژ در دیترویت حومه, Wayne, Michigan در روز چهارشنبه پس از یک کارگر وجود تست مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19. این شرکت گفته است که به طور کامل تمیز کردن و ضد عفونی ساختمان. تولید متوقف خواهد شد از طریق مارس 30 شرکت اعلام کرد.

خودروسازان باید در برابر بسته شدن کارخانه ها عمدتا به دلیل آنها کتاب درآمد هنگامی که وسایل نقلیه حمل از کارخانه تا نمایندگی. بنابراین بدون تولید و درآمد را مي خشكاند. هر شرکت دارای دلایل دیگر برای باز بماند به عنوان به خوبی. فورد به عنوان مثال در حال ساخت F-150 پیکاپ موجودی از آنجا که گیاهان آن را مجبور به بیرون رفتن از خدمات بعد از این سال به retooled برای یک مدل جدید است.

با وجود تعطیلی کارخانه توسط دیگر خودروسازان برقی خودرو ساز تسلا, Inc.’s کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا باقی مانده است باز جمعه. تولید ادامه داد: حتی اگر آالمدا کانتی در سه شنبه شب اعلام کرد و آن را “غیر ضروری کسب و کار” در شهرستان سرپناه در محل سفارش.

بیش از یک دوجین Northern California counties — مساحت خانه حدود 10 میلیون نفر و از جمله تمام منطقه خلیج سان فرانسیسکو — دستور داده اند که ساکنان به پناهگاه در محل به مدت سه هفته و دستور داد تا کسب و کار به ارسال کارکنان در سفارش به سرعت گسترش coronavirus. کسب و کار است که می تواند باقی می ماند باز شامل داروخانه ها, بانک ها و سوپر مارکت ها اما نه ماشین الکتریکی ساخت.

در یک ایمیل به کارکنان تسلا منابع انسانی گفت: این شرکت ندارد حرف آخر از شهر, شهرستان, دولت های ایالتی و فدرال در مورد اینکه آیا این گیاه می تواند کار کند. تسلا است متناقض ارشاد از سطوح مختلف دولت, ایمیل گفت.

توجه داشته باشید تولید گفت: کارگران هنوز هم باید گزارش کار مگر اینکه آنها احساس خوبی است. در صورتی که آنها باید با استفاده از زمان پرداخت کردن. ایمیل گفته می شود وجود ارتباط بیشتر شب چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>