خودروسازان اجازه می دهد تا صاحبان خودرو به تاخیر در پرداخت ها با توجه به کروناویروس

چند خودروسازان در روز دوشنبه گفت: ما خریداران خودروهای جدید باید گزینه ای را برای تسلیم خود پرداخت و مشتریان موجود با وام خودرو می تواند درخواست برای تغییر زمان پرداخت اگر متاثر از خاموش شدن ناگهانی با توجه به گسترش coronavirus.

این حرکت نیز با هدف افزایش فروش خودرو در طول زمان از عدم قطعیت به صورت نمایندگی به عنوان یک بی موج تعطیلی و محدودیت است که باعث میلیون ها نفر از ما کارگران و دانشجویان به ماندن در خانه به سرعت گسترش شیوع.

بیش از 4100 نفر در ایالات متحده تایید شده است که شما با سرعت گسترش ویروس.

فورد روز دوشنبه گفت: اعتبار آن واحد ارائه شده است مشتریان به خرید وسایل نقلیه جدید گزینه ای برای به تاخیر انداختن اولین پرداخت خود را با 90 روز. آمریکا سخنگوی نیسان گفت: خودروساز خواهد شد راه اندازی یک برنامه مشابه.

هیوندای در روز جمعه گفت: این امر تاخیر در پرداخت برای انتخاب اتومبیل های جدید 90 روز و ارائه به شش ماه از پرداخت برای کمک به مشتریان که از دست دادن کار خود را.

فورد, نیسان, جنرال موتورز و تویوتا نیز گفت: آنها ارائه خواهد شد پرداخت گزینه های تسکین به مشتریان آسیب دیده توسط ویروس از جمله الحاقات و معوق پرداخت اجاره.

“ما در حال کار با مشتریان در مورد پایه و اساس در مورد پرداخت deferrals و waiving هزینه های” یک جنرال موتورز سخنگوی گفت.

ما وام خودرو شده اند نوردی در یک نرخ ثابت از سال 2011 شد و تا 16 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم سال 2019 به $1.33 تریلیون در سراسر کشور با توجه به داده های نیویورک فدرال رزرو.

بیش از 7 میلیون آمریکایی در حال حاضر 90 روز یا بیشتر در خود وام خودرو و جدی نرخ بزهکاری در میان وام گیرندگان با بالاترین نمرات اعتباری را تا بحال دیده می شود سریع ترین شتاب.

برای امریکا کار ضعیف داشتن یک ماشین است که اغلب یک عنصر ضروری برای نگه داشتن یک شغل و مجبور تعطیلی رستوران ها و کسب و کارهای دیگر می تواند این وضعیت را تشدید کند.

تا کنون خودروسازان و تامین کنندگان خود را اجتناب خاموش شدن ناگهانی تولید در ایالات متحده با توجه به قطعات در حال حاضر در مسیر و یا توسل به هوا حمل و نقل و گیاهان مختلف.

اما تحلیلگران کاهش 2020 پیش بینی فروش برای بازار ایالات متحده با توجه به شیوع.

مورگان استنلی تحلیلگر آدام جوناس گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی هفته گذشته او انتظار دارد تقاضا “شوک” برای ما ارسال خودکار کاهش فروش 9 درصد این سال است. قبل از وقوع, او تا به حال انتظار می رود کاهش از 1 درصد به 2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>