نوزاد بستری با کروناویروس پس از پدر می رود به فروشگاه مواد غذایی

یک نوزاد پسر باقی مانده بود بستری با کروناویروس — پس از پدرش تمام خانواده شما با فقط یکی از سریع مواد غذایی اجرا شود.

“ما شده اند در انزوا برای 3 هفته من آورده این ویروس در صفحه اصلی پس از یک سفر کوتاه به تسکو” پدر پیتر جونز در توییتر نوشت از شکستن خود را در غیر این صورت سخت مستند برای رفتن به یک سوپر مارکت.

او گفت که “3 از ما بهبود سریع ما 1 yo کمتر خوش شانس” نوشتن “من نوزاد پسر در بیمارستان امشب دوره نقاهت بعد از یک عفونت زیر #coronavirus.”

این دوون پدر گفت که او با انتشار خود و خانواده کابوس به برجسته چگونه حتی یک فرار سریع از یک مستند می تواند عواقب فاجعه بار داشته باشد.

پیام خود را منعکس ساخته شده در ایالات متحده آمریکا با کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفتن آمریکایی ها آن را “لحظه ای به رفتن به فروشگاه مواد غذایی” و یا حتی داروخانه.

“من می خواهم مردم بدانند که فقط یک سفر کردن می تواند خطر آن را!” جونز هشدار داد در سری توییتهایی شروع جمعه.

“لطفا همین حالا برو بیرون! در خانه ماندن و محافظت از آنهایی که عشق خود را! لطفا به اشتراک بگذارید تا دیگران می توانید از تجربه ما!”

جونز — که اولیه پیام شد دوست داشت بیش از 23000 بار — بعد از به روز رسانی پیروان که پسر خود را مرخص شد و دوره نقاهت در خانه پس از گرفتن اکسیژن و آنتی بیوتیک ها.

“ما باید سعی کنید & حد بازدیدکننده داشته است و به دنبال راهنمایی برای محدود کردن خطر” او گفت: خواست مردم تنها به ترک جداسازی واقعی برای شرایط اضطراری.

“لطفا ایمن ماندن و لطفا سعی کنید برای جلوگیری از بیرون رفتن تا آنجا که ممکن است,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im