کودک Yoda متلاشیکننده در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک

چه زیبا و سبز و در همه جا شما نگاه کنید در اسباب بازی عادلانه است ؟

شایان ستایش نوزاد کوچک سیاه Yoda — برک آوت ستاره های دیزنی+ streamer “این Mandalorian,” به سرقت رفته قلب “جنگ ستارگان” طرفداران در سراسر کهکشان و به زودی بمباران کسانی که طرفداران بی شماری با محصولات.

از 117 سالانه در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک افتتاح شد درهای خود را روز شنبه در Javits مرکز کنوانسیون در منهتن, بازی میزبان هزاران نفر از مدیران صنعت, طعم سازان و روزنامه نگاران است که چشم داغترین محصولات قبل از آنها آمار قفسه های فروشگاه.

همه چیز را “جنگ ستارگان” است که محدود به موشک به موفقیت اما بدون شک وجود دارد که محصولات متعددی شامل “کودک” با نام مستعار زیبا-به-یک-دکمه “کودک Yoda” خواهد شد در تقاضا.

کودک Yoda ساخت یک خرس اسباب بازی مخمل خواب دار. کودک Yoda Sky Movies پاپ! آمار و ارقام و نوزاد Yoda بالش حیوانات خانگی. کودک Yoda لگو کودک Yoda پازل. حتی یک کودک سیاه Yoda کوله پشتی.

برای صرف قیمت از $60 Yoda متعصب می توانید نمره یک animatronic “کودک” توسط Hasbro که giggles و پلک و خلع سلاح شما با سن شروع صداسازی بازتابی.

پس کودک Yoda ساخته شده تعجب خود را در اولین بازی در ماه نوامبر طرفداران شده اند تقاضاهای مصرانه برای هر نوع از محصولات. اما “Mandalorian” تولید کننده Jon Favreau می خواستم پسر کوچک به تعجب بنابراین او و دیزنی execs او را نگه داشته و به طور کامل تحت کاری ادامه داده اند به این معنی که زمانی که فصل کریسمس نورد در اطراف در ماه آینده کودک Yoda بود به طرز محسوسی وجود ندارد. و طرفداران خوشحال بودند در مورد آن.

“راه گربه معمولا از کیسه با چیزهای که تجارت و کاتالوگ و چیزهایی مانند این که” فاورو گفته سرگرمی امشب.

این اسباب بازی ها هنوز در دسترس نیست اما خواهد شد نورد در طول سال با محصولات در آینده به عنوان به زودی به عنوان بهار مانند ماتل 11-inch مخمل خواب دار عروسک کامل با شناور گهواره.

در Midtown Comics در میدان تایمز روز شنبه, طرفداران revved در مورد بزرگ نشان می دهد.

“من دوست دارم عزیزم Yoda!” بوده هریسون Womack یک بازیگر از بروکلین. “این صدای این نسل دوباره ظهور به ‘جنگ ستارگان’ به عنوان یک بصری متوسط. پویا بین کودک و Yoda و Mandalorian روابط با هم نشان می دهد. من قطعا خرید برخی از بچه Yoda مسائل,” او گفت:.

کانکتیکات کورتنی Zam, 31, گفت: او حفاری کودک Yoda و احتمالا خرید یک ساخت-یک-Yoda چون “snuggling با Yoda خوب خواهد بود.”

Roy کروز, 18 بود که در شهر از مریلند خواهد چنگال بیش از خود را سخت به دست آورده پول برای Yoda لگو چون او شده است یک لگو فن از او یک بچه است و می خواهد “برای اطلاعات در مورد کودک سیاه Yoda و تاریخ خود را از طریق کالا.”

فوقانی سمت غرب ساکن Nati Charney, 20 است که تماشای دیزنی+سری “Mandalorian” با برادر دوقلو به نام عزیزم Yoda “شایان ستایش ترین چیز در کل جهان است و او در حال تغییر کل ‘جنگ ستارگان’ سری.” Charney اشاره کرد او نگرد ارتباط کودک Yoda است با Mandalorian. “شکارچی فضل است و مانند یک پدر در تلاش برای حرکت جهان است. من در گرفتن اسباب بازی مخمل خواب دار و سپس cuddling با آن” Charney قول داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>