بد MTA رکورد نگه داشتن قرار می دهد کامیونداران در خطر تقلب watchdog هشدار

جنس بنجل رکورد نگه داشتن در MTA را پل ها و تونل ها بخش قرار دادن كانون در معرض خطر بودن defrauded و یا پاره پاره کردن توسط unsanctioned شرکت های بکسل سازمان بازرس کل پنج شنبه هشدار داد.

IG کارولین Pokorny نتیجه گیری می آید پس از او دریافت کرد — اما نمی تواند اثبات — چند شکایت از MTA افسران گرفتن رشوه برای ارائه در خارج از انطباق کامیون های خاص شرکت های بکسل با توجه به ممیزی پنجشنبه منتشر شد.

فقط چهار شرکت مجاز به حمل و نقل کامیون خاموش MTA پل و تونل, خواص, اما این سازمان نگه می دارد هیچ پرونده که شرکت ها به نام خاص و حوادث — امکان تقلب احتمالی برای رفتن بدون کنترل او در گزارش خود نوشت:.

“اگر چه ما هیچ شواهدی از فعالیت های نامناسب آژانس رکورد نگه داشتن شیوه اجازه نمی دهد برای تجزیه و تحلیل کاملی از های اخیر بکسل حوادث” دفتر او نوشت: در ممیزی. “به این دلیل مدیریت ممکن است اطلاعات آن نیاز به کاهش احتمال سوء استفاده از.”

“ما نمی تواند تعیین کند که بکسل شرکت کرده بود در پاسخ به حوادث ما بررسی دلیل B&T را ثبت نمی کند حاوی این اطلاعات” ممیزی گفت:, و اضافه کرد که “یک فرصت وجود دارد برای رفتار نامناسب رخ می دهد بدون مدیریت دانش است.”

صاحبان خودرو پرداخت حداقل $250 برای خدمات بکسل اما یک شکایت به Pokorny دفتر اتهام فاحش اتهامات در مجموع $6,500.

“رانندگان باید هرگز قرار داده و در یک موقعیت به فریب خوردن — به ویژه هنگامی که آنها در خود را بیشتر آسیب پذیر” Pokorny در بیانیه ای گفت.

در پاسخ به حسابرسی را یافته MTA مقامات متعهد به تقویت خود رکورد نگه داشتن مراحل از جمله نیاز است که نام شرکت بکسل و دو رسید بود در فایل نگهداری می شود.

“اگر چه هیچ یک از این اتهامات اثبات MTA پل ها و تونل ها متعهد به شفافیت کامل برای اطمینان از وجود پتانسیل برای درک از دست زدن به نادرست از دو نهاد است. ما همکاری کامل با پرس و جو و در حال حاضر اجرا IG توصیه برای بهبود روش ها و رکورد نگه داشتن” MTA سخنگوی هارون داناون گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im