یک نوجوان بی خانمان بود که به اتهام حمله به یک لباس شخصی NYPD کاپیتان در میدتاون در ماه اکتبر گذشته منتشر شده تحت نیویورک جدید و جنجالی وثیقه اصلاحات دستورالعمل پس از آخرین در یک خط طولانی از دستگیری — به اتهام joyriding در یک ماشین به سرقت رفته در بروکلین.

الیاس هاج 19 ساله مظنون به Crips عضو باند که آخرین آدرس شناخته شده بود در براونزویل بروکلین اعطا شد نظارت برای انتشار آخرین اتهام escapade اواخر شنبه شب منهتن قاضی دادگاه کیفری جیمز Clynes.

دادستان اشاره کرد هاج دارای سابقه شکست به نظر می رسد در دادگاه بارها و بارها در این سال و در سال 2019.

“این است که قوی و مورد احترام خود را در آن متهم مشاهده شد رانندگی یک ماشین پنج دقیقه پس از آن به سرقت رفته بود و زمانی که طول کشیده متهم گریخت” گفت: دادستان آدم را دوست دارم.

Hodge که طولانی سابقه دستگیری به اتهام سرقت یک آبی 2009 تویوتا کمری بود که در سمت چپ در حال اجرا در شرق نیویورک در روز شنبه و پس از آن سوار آن را از بروکلین به منهتن که در آن او دستگیر شد و پس از عدم سیگنال در نزدیکی شرق 6 خیابان و خیابان D در شرق ایجاد کرد.

هاج لبخند زد در دادگاه به عنوان او ایستاده بود قبل از قضاوت و سپس کاهش یافته و نظر او به عنوان چپ دادگاه. او با توجه به عقب در Midtown جامعه دادگاه در روز سه شنبه, فوریه. 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی