بیکر Mayfield, Ryan رکس دشمنی به پایان می رسد در سوپر باول

بیکر میفیلد و رکس رایان ساخته اند که صلح در میامی.

چهار ماه پس از Ryan به نام میفیلد “مبالغه به عنوان جهنم” و میفیلد پاسخ با در نظر گرفتن یک شات در Ryan بودن از کار در NFL آنها را تکان داد دست خندید و حل و فصل اختلافات خود در برنامه های زنده تلویزیونی.

“بیکر ما نیز ممکن است دریافت آن بیش, با, فقط به ضرب و شتم جهنم از هر یک از دیگر” رایان شوخی خود را به عنوان بخش ESPN “بلند شو!” آغاز شد و صبح جمعه.

رایان بود بیش از حد خوب با براونز کارفرمایی کنار او نشسته و میفیلد شد فقط به عنوان متمایل به اجازه bygones be bygones.

“در آن زمان من یک موس گه شما یک شکار فیل” رایان گفت: Mayfield. “بنابراین برای من این بود که چرا من شگفت زده است که شما نمی شد و فقط رفتن را در من اما با رفتن به عقب در افراد دیگر. که به شما کمک کند برنده بازی است.”

“نه, آن را نمی کند” میفیلد پاسخ داد. “و این چیزی است که به تمرکز نیاز به در مورد آنچه که من می توانید انجام دهید برای کمک به این تیم برنده می شود ؟ چه می توانم انجام برای ما حق رای دادن بهتر و سر راست جهت ؟ انجام کارهایی که چرا من که در آن نقطه [No. 1 به طور کلی] و آن را اتفاق می افتد.”

به دنبال بازگشت در فصل میفیلد گفت این بود: “فروتنی را تجربه کنند.”

“اجازه دهید فقط صداقت من قرار داده و من پا در دهان من خیلی سال گذشته” میفیلد گفت. “من قصد دارم به کمك آن و من فکر می کنم این راهی است که من نیاز به رسیدگی آن است. استراحت در صلح کوبه [برایانت] اما این راهی است که او آن را انجام داد. او انگیزه خود او نیست بحث زیادی است. صحبت او به هم تیمی های خود راند و آنها را به مردم بهتر, بهتر است مردان است. به طوری که راه من نیاز به رسیدگی آن است.”

رایان گفت: اصلی خود را نظر بر داشتن انتظارات بالا برای قهوه ای که به پایان رسید تا در 6-10 با میفیلد در نظر گرفتن یک گام به عقب پس از یک وعده rookie سال است.

“آن پایین می آید به من مشغول به کار است. من هرگز تبدیل به توپ بیش از بسیاری از بار — که ممکن است بیشترین ترکیب بیش از تمام حرفه ای” گفت: Mayfield که انداخت 21 interceptions و خرابکاری شش بار. “شما نمی توانید برنده شوید مانند آن. که می افتد به عقب بر من تمام تقصیر را به گردن برای که. پس از آن می آید و در ارتباط بودن در همان صفحه انجام کار من بهترین من می توانم و نه نگرانی در مورد مسائل خارج — نه پاسخ دادن به شما [رایان] نه گفتن شما که نارنجی و قهوه ای مهم نیست اما فقط انجام کار و انجام آنچه واقعا مهم بودن کارفرمایی.”

بازگشت در ماه سپتامبر میفیلد پاسخ به رایان انتقادات بسیار متفاوت با لحن پیام.

“هر چه. در کلمات عاقل فردی آشپزخانه ‘اگر شما نمی پوشند نارنجی و قهوه ای شما مهم نیست'” میفیلد گفت: در ماه سپتامبر. “رکس Ryan ندارد هر رنگ در حال حاضر به دلیل پس از آن خوب است.”

برای اطلاعات بیشتر در سوپر باول سال 2020 گوش دادن به آخرین قسمت از “باند همه در اینجا” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر