بانک مرکزی امریکا ناودان بیش از طرفدار کوچک biz وام برای مشتریان موجود

بانک مرکزی آمریکا در روز جمعه گفت: آن را در حال حاضر دریافت حدود 35,000 برنامه های کاربردی برای فدرال حمایت کوچک-وام کسب و کار در عرض چند ساعت شروع به پذیرفتن آنها.

دومین بانک ایالات متحده توسط دارایی شد اولین بانک بزرگ به پذیرش برنامه های کاربردی برای, عظیم سینه های کوچک-کسب و کار امداد و نجات برنامه های تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته. اما این بانک در حال حاضر در حال انتقاد در رسانه های اجتماعی پس از آن مدیر عامل شرکت گفت: در CNBC که آن را اولویت بندی مشتریان موجود.

“سرعت است که از ذات در اینجا برای این نوع از کسب و کارهای کوچک” رئیس اجرایی برایان Moynihan گفت: در مصاحبه با CNBC در روز جمعه. “پول شروع به بیرون رفتن از درب هنگامی که این برنامه در حال پردازش بعد از دوره کوتاه از زمان.”

کسب و کارهای کوچک که استخدام حدود نیمی از ما کارکنان بخش خصوصی شده است ضربه سخت در طول شیوع جدید کروناویروس که باعث شده است که شهرها را تعطیل غیر ضروری کسب و کار. بسیاری از مردم به ماندن در خانه است که شدت کاهش را به مصرف کننده صرف.

بانک مرکزی آمریکا مصرف کننده حجم معامله کاهش یافت و از یک میانگین از 60 میلیارد دلار در هفته به 40 میلیارد دلار از طریق افزایش Moynihan گفت.

به دنبال به قید وثیقه میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک و آهسته بیکاری کنگره شامل $349 میلیارد دلار برای شرکت های کوچک در آن 2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت, هفته گذشته است. کسب و کارهای کوچک نیاز به تکیه بر بانک ها برای دریافت کمک های مالی.

بانک ها شده اند تکاپوی آماده شدن برای تقاضا برای وام در حالی که در انتظار راهنمایی از دولت است. از صبح روز جمعه رقبای جی پی مورگان چیس سیتی گروپ و ولز فارگو نمی شد پذیرش برنامه های کاربردی آنلاین.

“ولز فارگو در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به صورت آماده برای کمک به کسب و کار کوچک مشتریان به عنوان بخشی از چک Protection Program (PPP)” سخنگوی در بیانیه ای گفت.

بانک مرکزی آمریکا است که اولویت پردازش برنامه های کاربردی کوچک-کسب و کار مشتریان که در حال حاضر یک وام گرفتن ارتباط با بانک Moynihan گفت.

“اگر شما قرض گرفتن از یکی دیگر از بانک … لطفا بازگشت به آنها را به خاطر آنها خود را به هسته های بانکی و آنها می دانند که شما بهترین و می روند شما سریعترین,” او گفت:.

آن را نیز کشیده انتقاد از فلوریدا سناتور مارکو روبیو که ریاست کمیته مجلس سنا در کسب و کار و کارآفرینی. پس از شنیدن از یک بانک در آمریکا مشتری که رد شد یک وام او به نام حساب اعتباری شرط یک “مضحک نیاز نیست که در هر نقطه در قانون” در یک توییت در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im