Goldman Sachs جی پی مورگان Citigroup Inc, کردیت سوئیس و دیگر بانک ها را پیشتر سفر به ایتالیا که نگرانی از شیوع کروناویروس در سراسر شمال کشور می تواند به سرعت گسترش در سراسر اروپا ابراز نگرانی کرد.

Lazard, BNP Paribas و دویچه بانک همچنین با عجله برای هشدار دادن به کارکنان در برابر همه “غیر ضروری سفر” به شمال ایتالیا چهار منبع به رویترز گفت صحبت به شرط ناشناس ماندن به عنوان سیاست های بانکی محرمانه است.

بانکداران کار در حساس معاملات گفته شد به دنبال مجوز خاص از مدیریت بالا اگر آنها هنوز هم می خواستم به پرواز به میلان بولونیا و یا دیگر شهرهای شمال ایتالیا, منابع گفت.

گلدمن گفت: سفر خود را از محدودیت های اعمال شده در ایتالیا لمباردی و ونتو مناطق و همچنین به کره جنوبی. آن نیز توصیه می شود کارکنان در برابر سفر به, از و در بقیه از ایتالیا.

هر دو جی پی مورگان و گلدمن ساکس گفت: کارکنان در سراسر اروپا و خاورمیانه و آفریقا است که آنها نیاز به خود را منزوی و دور ماندن از کار به مدت حداقل 14 روز اگر آنها تا به حال به تازگی از شمال ایتالیا.

جی پی مورگان تاکید کرد که بدون در نظر گرفتن هر گونه علائم آنفلوانزا افرادی که به تازگی ایتالیا بازدید ترین نهفته شهرداری ها باید به دنبال یک 14 روز در قرنطینه.

بانک ژاپنی نومورا بود برای اولین بار به اتخاذ یک رویکرد جدی با محدود کردن بازدیدکننده داشته است مشتری به تمام کشورها با کروناویروس موارد از جمله فرانسه یکی از منابع گفت.

“همه آنها ریشه” این منبع گفت با اشاره به Nomura به بانکداران در میلان.

سیتی کردیت سوئیس گلدمن ساکس و Nomura کاهش یافته است به نظر. Lazard بود فورا در دسترس است.

Coronavirus عفونت افزایش یافت در سراسر شمال ایتالیا در چند روز گذشته باعث تقریبا 300 مورد و 11 مرگ و میر.

این اولین بار است که بانک ها را محدود کرده اند سفر در اروپا به عنوان بسیاری از موسسات مالی که تا کنون تنها اعمال ممنوعیت سفر به سرزمین اصلی چین است.

نزدیک به 300 نفر در ایتالیا پایین آمده اند با این ویروس از جمعه آخرین داده ها نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق آنها در ثروتمند مناطق شمال لومباردی و ونتو.

اکثر موسسات مالی باید گفت که کارکنان خود را زندگی می کنند در نزدیکی مناطق آسیب دیده به کار از خانه به جای دفتر و به تعویق انداختن سفر کسب و کار.

مورگان استنلی Lazard و بارکلیز را خالی دفاتر در میلان به عنوان بسیاری از کارکنان در حال کار از راه دور سه منابع دیگر گفت.

کردیت سوئیس نیز تشویق بانکداران محلی برای اقامت در منزل و اجتناب از چهره-به-چهره بازدیدکننده داشته است مشتری گفتند.

بانک ها کاهش یافته است به نظر.

میلان-بر اساس Mediobanca و UniCredit با صدور بیانیه تاکید مربوطه تعهد به نگه داشتن کارکنان امن در خانه.

بانکهای فرانسوی BNP و اعتباری Agricole خواست ایتالیایی کارکنان به منظور محدود کردن سفرهای کسب و کار با تکیه بر “کار هوشمند” و تعلیق فعالیت های آموزشی داخلی و حوادث.

ایتالیایی, صندوق های سهام خصوصی از جمله Clessidra SGR و Armonia SGR و همچنین به عنوان دولت مورد حمایت صندوق های پس زمینه FSI و فوندو, Italiano d’Investimento باید خود را لغو برنامه ریزی حضور در SuperReturn در کنفرانس برلین که در آن آنها مجموعه ای به بحث در مورد خریداری معاملات در ایتالیا.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع بیماری می تواند “بسیار قوی” است اما گفت که او امیدوار سرایت خواهد به زودی به آمده و تحت کنترل است.

“من نمی توانم بگویم من نگران نیستم … اما من با اعتماد به نفس ما حاوی اثر در چند روز آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im