ورشکسته مد خرده فروش برای همیشه لطفا برای 21 ساخته شده است یک معامله به فروش بسیاری از کسب و کار خود را برای $81 میلیون دلار به گروهی از خریداران که شامل دو تا از بزرگترین صاحبخانه.

کنسرسیوم تشکیل شده از Simon Property Group, بروکفیلد و صدور مجوز شرکت معتبر مارک های گروهی — می توانید برای همیشه لطفا برای 21 باقی مانده فروشگاه مارک ها و بسیاری از دارایی های دیگر تحت این قرارداد بود که نشان داد در یکشنبه دادگاه پرونده.

دادگاه مدارک شناسایی معامله به عنوان یک وسیله اسب پیشنهاد به معنی آن خواهد بود که قیمت شروع برای برای همیشه لطفا برای 21 در ورشکستگی حراج. Bidders دیگر باید تا فوریه. 7 به ارائه یک پیشنهاد قبل از Feb. 10 مزایده که برگزار خواهد شد اگر رقابت در مناقصه در اسناد دادگاه نشان می دهد.

سیمون و بروکفیلد هر دو مرکز خرید غول پیکر صاحبان قبلا در مذاکرات به سهام مالکیت در لس آنجلس مبتنی بر سریع-مد های زنجیره ای, پست های گزارش شده در ماه سپتامبر پس از ثبت شرکت برای حفاظت از ورشکستگی. برای همیشه لطفا برای 21 بدهکار سیمون $8.1 میلیون در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی در حالی که بروکفیلد شد بدهکار 5.3 میلیون دلار.

در حال حاضر آنها را در کسب و کار در رابطه با مارک های معتبر گروه یک مجوز شرکت با چند مد دیگر نامها در نمونه کارها خود را — از جمله یاد لوکس, خرده فروش, Barneys New York, کدام شرکت خریداری شده از طریق رسیدگی به ورشکستگی در ماه نوامبر.

مارک های معتبر و همچنین همکاری با سایمون برای نجات نوجوان مد های زنجیره ای Aeropostale از ورشکستگی در سال 2016 برای $243 میلیون نفر است.

اما سه نفر از برای همیشه لطفا برای 21 خریداران می تواند برخی از رقابت. چانگ خانواده که تاسیس زنجیره ای کار کرده است برای ایجاد یک ارائه با پیوستن به یک خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت وال استریت ژورنال گزارش به نقل از یک فرد ناشناس آشنا با این موضوع.

برای همیشه لطفا برای 21 برنامه ریزی برای شاتر 350 از آن 800 فروشگاه در سراسر جهان آن را به عنوان شروع رسیدگی به ورشکستگی. پر کردن آن به دنبال گسترش سریع از زنجیره ای و مبارزات در آن مکان فیزیکی.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im