بانک ها به آب و coronavirus بهتر از سال 2008 بحران مالی: گزارش

بانک ها wobbling از اقتصادی erikson ارائه شده توسط coronavirus اما کارشناسان می گویند که بعید است به سقوط.

با توجه به داده ها از شاخص S&P در بازار جهانی هوش ما صنعت بانکداری به احتمال زیاد آن سود میبرد 25 درصد در این سال به عنوان قفل شده است-پایین مصرف کنندگان محدود کردن هزینه های خود را. که به نوبه خود آن را سخت تر برای کسب و کار به پرداخت وام به بانک ها که در حال حاضر رشد کمتر سودآور با تشکر از تقریبا وجود ندارد و نرخ بهره.

هنوز هم محققان همچنین می گویند که این بحران مالی خواهد بود تقریبا به عنوان سخت در بانک ها به عنوان بحران سال 2008 بود — و این تصادفی نیست.

در طول رکود اقتصادی سال 2008 بانک ها نیست به اندازه کافی بزرگ برای نرخ بالای پیش فرض بر روی وام مانند وام مسکن وامهای بیپشتوانه. اما اکنون شرایط مندرج در بحث Dodd-Frank لایحه بانک ها را وادار به نگه داشتن بیشتر نقدینگی در حال خدمت بانک ها به خوبی در تلاطم COVID-19.

“صنعت بسیار مجهز که مسئولیت رسیدگی به این” S&P تحلیلگر اصلی ناتان Stovall گفت: پست. “این است که یک ترازنامه موضوع آن را به یک درآمد موضوع است. این یک تصویر زیبا اما در مقایسه با ’08, آن را بسیار کمتر ترسناک برای بانک ها.”

درآمد هنوز هم یک مشکل به عنوان منعکس قیمت سهام از عموم لیست بانک ها که به عنوان یک گروه کاهش یافته و تقریبا 40 درصد از اواسط فوریه.

“بانک اجرائی باید با احتیاط از سهام خود را به قیمت” گفت: یکی از کلان تحلیلگر. “اما آنها می توانند کمتر توجه اگر آنها به خوبی با حروف بزرگ و نیازی به بازگشت پول به سهامداران حق دور.”

که یکی دیگر از پوشش نقره ای را برای بانک ها به دنبال پروژه اعتماد به نفس. فدرال رزرو نقل مکان کرد و به سرعت به تزریق پول نقد به اقتصاد کاهش فشار بر مدیران را به تصمیم گیری مخاطره آمیز با ذخایر نقدی. کنگره در حال حاضر روشن ساخته است که بانک ها باید خود را از غرقه شدن در سهام buybacks در حالی که coronavirus شدت گرفتن اگر آنها می خواهند کمک از دولت فدرال است.

“فدرال رزرو است نورد از هر تسهیلات آن استفاده می شود از سال 2007 از طریق 2009 در سه هفته” گفت: Stovall. “بانک ها در حال پشتیبانی کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de