باربارا کورکوران می پرسد همه متقاضیان کار همان سوال

“که در آن شما خودتان را در پنج سال؟”

“چه نقاط ضعف خود را؟”

اصلا انتظار شنیدن این کهنه سوالات مصاحبه شغلی از “مخزن کوسه” ستاره و بازرگان باربارا کورکوران.

به منظور پیدا کردن یک واجد شرایط نامزد با یک نگرش مثبت با توجه به شرکت ، 70 ساله املاک و مستغلات افسانه آگهی با یک اعلان: به من بگو در مورد خانواده خود را.

“اگر صحبت کردن در مورد خانواده خود را نمی تواند آنها را به یک نگرش مثبت وجود دارد هیچ چیز من می توانید انجام دهید که رفتن به آن را تغییر دهید,” او گفت: در LinkedIn پست.

این بدان معنا نیست که کورکوران که تاسیس یک eponymous کارگزاری املاک و مستغلات تنها به ارمغان می آورد در کارکنان با مفتون کودکی.

او می خواهد به دانستن بیشتر در مورد زندگی تجربه می کند که نامزد مثبت ماندن با وجود چالش های, یا, کند که فرد مورد شکایت هر شخصی مانع آنها مواجه ایم?

“در اوایل, استخدام نفر در کورکوران گروه بود که همه نشانه از فروشندگان بزرگ, اما آنها مردم خوشحال نیست,” او نوشت: در LinkedIn. “من آموخته است که اگر شما فقط یک فرد ناراضی در یک تیم 30 شاد مردم شما احساس می کنید که وزن و آن را به ارمغان می آورد همه را.”

یکی لینک دیدگاه ارائه یک مثال از یک پاسخ خوب: “من به سادگی می گویند چیزی شبیه” من تلاش برای ارتباط خوبی با پدر و مادرم اما ساخته شده است که من تمرکز بر روی داشتن این نوع از ارتباط من همیشه می خواستم با فرزندان خود من.”

کورکوران همچنین ممکن است بپرسید “چه چیزی را دوست دارید ؟” و یا “شما چه سرگرمی ؟” علف هرز “مردم ناراضی.”

هدف نهایی: برای پیدا کردن کارکنان با نگرش را که مثبت و به عنوان یک نتیجه بهره وری به محل کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im