یک بارنارد دانشجو با ضربات چاقو مادر خود را به مرگ به عنوان دو استدلال در مورد زن جوان بازگشت به کلاس, مقامات گفت.

Malika جونز 22 ساله دستگیر شد, Feb. 16 و به اتهام قتل درجه اول و پس از او knifed او 57 ساله مادر Inell جونز در قفسه سینه در آشپزخانه خود راوی, NJ, صفحه اصلی, پلیس گفت:.

مادر و دختر تا به حال یک ردیف بیش جونز’ “وضعیت زندگی” و رفتن به مدرسه بروند. او تا به حال شده است در دانشگاهی ترک از بارنارد پس از بهار گذشته و در نظر گرفتن کلاس در قصبه منهتن کالج قبل از یک انتظار بازگشت به همه-زن مدرسه وکیل او گفت این پست.

تکان دهنده دستگیری است و در عین حال یکی دیگر از پردیس تراژدی برای بارنارد که لرزاند در ماه دسامبر توسط سلاح سرد مرگ دانشجوی سال اول تسا رشته.

در حالی که در مرخصی جونز رفت و به در کوچک راوی خانه که در آن او مطرح شد عمدتا توسط آرایشگر مادر پس از پدر و مادر او طلاق گرفته است.

جورج مریخ 72 ساله مستاجر در خانه پلیس گفت که او شنیده مامان و دختر مبارز آن روز شروع 7 صبح با توجه به دادستان استشهاد به دست آمده توسط پست.

که بعد از ظهر مریخ گفته مقامات که مادر فریاد زد که دختر “برش خودش” و نیاز به رفتن به بیمارستان اما سالمند جونز پس از صرف حدود 20 دقیقه پر کردن کیسه با مواد غذایی کنسرو شده برای کمک های مالی, استشهاد می گوید.

مریخ پلیس گفت که او پس از آن شنیده صدا مثل شکستن ظروف در آشپزخانه و حدود 20 دقیقه بعد او گفت: Malika جونز آمد به سوی او فریاد “او سعی کرد به من صدمه دیده است.”

دختر به نام پلیس در مدت کوتاهی پس از 3 p. m. و مادر او مرده در 3:28 pm. Malika تا به حال یک برش سطحی بر روی مچ دست خود با توجه به استشهاد که گفت: “یک چاقوی آشپزخانه” بود که در نزدیکی بدن.

جونز است که برگزار می شود در اتحادیه زندان شهرستان است.

“ما اعتقاد داریم که این یک مورد دفاع از خود گفت:” دنیس Hickerson-Breedon جونز’ وکیل. او جونز گفت: “دوست داشتم مادر او بسیار است.”

“برای یک زن جوان شده است که یک مدل دانشجویی, مدل شهروند با هیچ سابقه کیفری ندارند فقط همه از ناگهانی بود متهم درجه اول جرم بدون هر گونه توجیهی — آن را نه تنها عملی” او گفت:.

Hickerson-Breedon نمی خواهد آدرس چرا جونز در مرخصی از مدرسه.

جونز با حضور بخش خصوصی Gill سنت برنارد مدرسه ای که او در رقابت در یک تیم رباتیک ساخته شده و رول افتخار. او برنده تصمیم اولیه پذیرش به بارنارد یک کالج های معتبر است که بخشی از دانشگاه کلمبیا.

در رسانه های اجتماعی پست جونز دیده می شود نما با بارنارد دین از پذیرش در سال 2017 در سفر خود به دین و لباس پوشیدن و در شهر با دوستان است. او بشاش در یک لباس در جشن تولد او در ماه نوامبر.

اخبار سلاح سرد شوکه کسانی که او را می دانستند.

یک فوقانی سمت غرب مامان در Facebook پست جونز گفت: او شنبه پرستار بچه و “رفتن به بچه نگهدار.” زن گفت که او “تنها باید چیز فوق العاده در مورد او می گویند:” اما کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

جونز’ دوستان ارسال شده احترامات در Instagram به همراه برچسب justice4malika.

“ملکه زیبا, ملایم, خلاق, خنده دار هوشمند و متفکر و نوع فرد” گفت: Phanesia Pharel. “او در حال کار به یک دکتر. او یک بازیگر است. او یکی از تنها مردم من در دانشگاه که همواره واقعی و مهربان است. من نمی خواهد که آن را از طریق تابستان از طریق سال دوم یا سوم من پاییز بدون او.”

دوست دیگری نوشت: “او تا به بسیاری از مردم که او را دوست دارم از جمله خودم. … قلب من شکسته است با این فاجعه و من از دست داشتن او در کنار من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی