Barnes & Noble به حالت تعلیق در طرح خود برای انتشار “نسخه های متنوع” از رمان کلاسیک برای ماه تاریخ سیاه پس از گرفتن ناودان در توییتر برای “ادبی blackface.”

همکاری بین این شرکت عظیم خیابان پنجم فروشگاه و ناشر Penguin Random House, ویژه, کت جدید یک ده رمان کلاسیک — نشان دادن شخصیت های کتاب از جمله “رومئو و ژولیت” “موبی دیک” و “پیتر پن” را به عنوان مردم از رنگ.

The "Diverse Editions" covers of Shakespeare's Romeo and Juliet.
B&N “متنوع Editions” را پوشش می دهد برای شکسپیر “رومئو و ژولیت.”TBWA/Swee/روز نیویورک

اما کتاب فروش کنسرو طرح پس از کاربران توییتر برافراشته در برابر این طرح است.

“یکی دیگر از نسخه از ادبی blackface….چشم… ایم” LL میشن.

“بنابراین آنها نمی retellings توسط poc و #OwnVoices? آنها فقط جدید را پوشش می دهد؟” کاربر توییتر @MercedesSiler گفت. “بنابراین به جای پرداخت poc برای نوشتن جدید تازه داستان آنها hornswoggling مردم را به پرداخت پول برای همان داستان های قدیمی با پوشش هستند که به شدت کلیشه ای و هیچ ربطی به محتوا؟”

در بیانیه ای اعلام تعلیق شنبه این شرکت اذعان کرد که صرفا سیلی یک پوشش جدید در همان tomes نمی شد همان است که انتشار کتاب در مورد و یا توسط نویسندگان از رنگ.

“ما اذعان صدای که ابراز نگرانی کرده اند” بارنز و شریف گفت: در توییتی بیانیه. “پوشش می دهد یک جایگزین برای صدای یا نویسندگان از رنگ که کار و ابراز لیاقت شنیده می شود.”

پوشش خرده فروشی نیروی عظیم منهدم کننده برنامه ریزی شده بود شامل “آلیس در سرزمین عجایب” “The Count of Monte Cristo,” “دکتر جکیل و آقای هاید” “اما” “فرانکشتاین” “موبی دیک” پیتر پن” “رومئو و ژولیت” “راز باغ” “سه تفنگدار,” “جزیره گنج” و “جادوگر شهر از.”

“ما صرف قرن ها بدون استقلال بیش از بدن خود ما. من می توانم به طوری شگفت انگیز عمیقا وحشتناک فرانکشتاین انطباق با در نظر گرفتن محل در اواسط قرن 19 در آمریکای جنوبی” نویسنده @KendraJames_ توییتی. “اما این کار ؟ This ain’t آن است.”

The "Diverse Editions" covers of The Wizard of Oz.
این “متنوع Editions” را پوشش می دهد از “جادوگر شهر از.”TBWA/Swee/روز نیویورک

“جادوگر شهر اوز, سیاه, دختر کفش به جای کفش و همچنین” user @HappyKoromaru نوشت. “نمی خواهم من را لعنت اما این همه خنگ و tokenizing.”

“صبر کنید من فکر کردم ما در حال حاضر یک نسخه از جادوگر شهر از به نام ویز” کاربر دیگری نوشت.

The "Diverse Editions" covers of Frankenstein.
این “متنوع Editions” coves از “فرانکشتاین.”TBWA/Swee/روز نیویورک

این شرکت همچنین لغو یک رویداد در خیابان پنجم فروشگاه در نظر گرفته شده برای راه اندازی جدید را پوشش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im