Barneys New York, را, از جلو, مغازه, on Feb. 23 — و این بار آن را برای خوب است.

در ورشکسته لوکس آیکون زادگاه 719 کارکنان خواهد شد از دست دادن شغل خود را به عنوان آن را در کرکره های شاخص خود در 660 Madison Ave. خود چلسی فروشگاه در 101 هفتم Ave. و خروجی آن در وودبوری مشترک در دره مرکزی, نیویورک, با توجه به تشکیل پرونده دولت در روز پنج شنبه.

97 سال مغرور خرده فروش در دفاتر شرکت های بزرگ در 575 Fifth Ave. همچنین در 10 روز تشکیل پرونده گفت. این شرکت باقی مانده دیگر فروشگاه ها در بورلی هیلز کالیفرنیا. و سان فرانسیسکو نیز خواهد شد Feb. 23.

در صبح روز پنج شنبه در جلسه Barneys مدیریت گفت: کارکنان که آنها را دریافت پنج هفته از قطع پرداخت اگر آنها کار کرده اند برای این شرکت برای دو سال یا بیشتر.

دیرین جانبازان را پرداخت نمی شود بیش از تازه واردان و نه کسی دریافت تعلق تعطیلات زمان فروش مرتبط که با حضور در این جلسه گفت: پست.

این اولین بار است که کارکنان آموخته اند که آنها را دریافت هر گونه قطع در همه پس از ثبت شرکت برای فصل 11 در اوت. 6 کارمند و افزود: “ما انتظار هیچ چیز نیست.”

بسیاری از کارکنان نیز خواهد بود گفت: برای بسته تا پیش از فوریه. 23 مدیریت گفت.

شکارچیان معامله در خیابان مدیسون گل سرسبد به تازگی شده است مواجه با شعله ور نارنجی و زرد نشانه هاوکینگ تخفیف که بیشتر شبیه چیزی از سیرز یا Kmart از لوکس خرده فروش.

در حالی که ژاکت شال و کیف های دستی فروخته شدن از مخازن قفسه ها و قفسه یا بیشتر برداشت بیش از و یا خالی است. فروشگاه وسایل از جمله صندلی و نمایش جداول نیز مشخص شده اند با برچسب قیمت.

“خرید خوب پس خداحافظ! 90 ٪ خاموش کمترین ticketed قیمت!,” blared یکی از نشانه بیش از یک تنهایی سطحی از چکمه و آپارتمان در کفش بخش است.

“هیچ چیز برگزار شد گفت: یکی دیگر که دوخته بود بیش از یک گوشه با آشغال سطل های پلاستیکی پر از لوازم آرایش.

در ضمن, Saks Fifth Avenue, برنامه ای برای باز کردن Barneys بوتیک در داخل خود فروشگاه های سراسر کشور در ماه سپتامبر گفتنی پست.

در پایان سال گذشته ساکس شروع هدایت Barneys’ سایت تجارت الکترونیک است که فروش Saks Fifth Avenue کالا در حال حاضر تحت Barneys بنر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی