Barr می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی راجر سنگ مورد آن را غیر ممکن است برای انجام کار من’

در نادر توبیخ فرمانده ارشد دادستان کل لایحه Barr روز پنجشنبه گفت که رئیس جمهور تهمت باید دست کشیدن به tweeting در مورد راجر سنگ مورد به دلیل پست “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفته ABC News در یک مصاحبه اختصاصی.

خواسته ارشد شبکه عدالت خبرنگار Pierre توماس اگر او تا به حال یک مشکل کلی با رئیس جمهور توییت بار گفت که او.

“بله. خوب من یک مشکل با برخی از, برخی از توییت. همانطور که گفتم در تایید, جلسه, من فکر می کنم نقش اساسی دادستان کل است که برای حفظ قانون اجرای روند جنایی مقدس به مطمئن شوید که هیچ دخالت سیاسی در آن است. و من انجام داده اند که و من ادامه خواهد داد به انجام این کار است,” او گفت:.

“و من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.”

بر انتقاد از رئیس خود بود و نادر و شگفت انگیز با توجه به این که او برعلیه دفاع از رئیس جمهور در طول تصدی خود از جمله پایان این کاوشگر توسط مشاور ویژه رابرت مولر و تمام خانه استیضاح اقدام و سنا محاکمه و تهمت بارها ستایش عملکرد خود را به عنوان دادستان کل.

رئیس جمهور اخیرا تشکر و ستایش بر این هفته برای overruling جانباز دادستان که تا به حال توصیه می شود که سنگ — مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین pal — خدمت بین 7 و 9 سال پشت میله های زندان محکومیت خود را برای دروغ گفتن به کنگره و اتهامات دیگر.

وقتی پرسید که آیا او انتظار مقاومت از رئیس جمهور بار گفت: “البته” به دلیل شغل خود را در حال اجرا است وزارت دادگستری و انجام “چیزی که من فکر می کنم که کار درست را انجام دهد.”

اما او گفت که او نمی خواهد تحت فشار توسط هر کسی — حتی مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور” بر گفت.

“من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

برگشت توسط Barr وزارت دادگستری در مجازات سنگ باید سوالاتی در مورد اینکه آیا دادستان کل — یا تهمت خود را — تا به حال به دستور دادستان فدرال به روشن کردن در سنگ خود توصیف “کثیف شیاد” است که از ریچارد نیکسون را در پشت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال رد دخالت در واشنگتن, DC دادگاه فدرال مورد قبل از عدالت امی برمن جکسون, اوباما منصوب مجموعه به حکم سنگ در فوریه. 20.

Barr گفت: او گفت: کارکنان خود را که توصیه می شود حکم بیش از حد سخت بود و به آن را کاهش می دهد — ساعت جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد شکایت اولیه توصیه می شود.

“این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت! ” رئيس جمهور توییتی.

Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن صدای او را در یک موقعیت بد به دلیل حضور او در حال حاضر موضوع مورد بحث با وزارت دادگستری کارکنان قبل از جیر, او گفت:.

“آیا شما رفتن به جلو با آنچه شما فکر می کنم تصمیم درست است یا آیا شما جلو و عقب به دلیل tweet? و که فقط مرتب کردن بر اساس نشان می دهد چگونه مخل این توییت را می توان” او گفت:.

Barr همچنین گفت: ABC اخبار او “کمی تعجب” که چهار دادستان فدرال که تا به حال به کار گرفته شده مورد ترک در اعتراض های پس از خود توصیه خواهد شد.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام پاسخ داد: “رئیس جمهور نبود ناراحت نظرات و [بر] حق است و درست مثل هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه نظرات خود را. رئیس جمهور تهمت با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار موثر برای مبارزه با مردم آمریکا در برابر بی عدالتی در کشور ما از جمله خبر جعلی. رئیس جمهور دارای ایمان کامل و اعتماد به نفس در دادستان کل Barr به انجام کار خود و رعایت قانون است.”

در مورد خواسته Barr, نظرات, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بعد گفته فاکس نیوز “اگر دادستان کل می گوید آن را در راه انجام کار خود را رئیس جمهور باید گوش به دادستان کل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im