در پشت صحنه از جت های کار-از-خانه پیش نویس NFL 2020 دبستان

جو داگلاس خود را آغاز کرد کنفرانس تلفنی با خبرنگاران روز چهارشنبه با عذرخواهی برای هر گونه سر و صدای پس زمینه از “کودکان جیغ و پارس سگ.”

مانند بسیاری از آمریکایی ها جت مدیر کل تنظیم برای کار از خانه به عنوان کشور می پردازد COVID-19 shutdown. جت تا به حال یک هیات کوچک در فلورهام پارک ستاد برای هفته اول رایگان آژانس آغاز شد که در مارس 16. که کارکنان منقبض هفته بعد و سپس هر کس شروع به کار از خانه یک بار NFL دستور NFL امکانات بسته در 25 مارس.

“همه ما تا به حال به انعطاف پذیر “و من” – تنظیم و بداهه نوازی” داگلاس گفت. “من فکر می کنم [اطلاعات گروه فناوری] واقعا ما داده توانایی استفاده از تکنولوژی به نفع ما در این ایام تا آنجا که حق داشتن نوع ارتباطی با یکدیگر, با عوامل, با, بازیکنان قادر به پاسخگویی. ما در حال بدیهی است که انجام همه این ها از راه دور. ما در حال انجام آن را به بهترین توانایی ما.”

داگلاس توصیف آن به عنوان “طبیعی است.” جت غول و تیم های سراسر NFL مجبور به تنظیم به قادر به انجام عادی خود را پیش از پیش نویس جلسات هر دو با پیشاهنگان و مربیان و بالا-30 بازدید با چشم انداز. تهیه این پیش نویس آغاز می شود که آوریل 23 است که همه در حال انجام از راه دور.

جت های این گروه به رهبری معاون رئیس جمهور تام مورفی شروع به برنامه ریزی برای یک سناریو که در آن همه از تیم کارکنان خواهد بود کار از خانه در اواسط تا اواخر فوریه که coronavirus هشدارهای شروع به گرفتن بلندتر. آنها شروع به آموزش کارکنان در چگونه برای به دست آوردن دسترسی از راه دور و آماده شدن برای استرس اضافه شده به داخلی اینترنت مدارات است که خواهد آمد با بسیاری از کارکنان از راه دور. کارکنان آن تا به حال به حرکت را از طریق هر کس متفاوت توانایی برای اتصال از خانه.

“قهرمانان از سازمان ما در حال حاضر شده است تام مورفی و ما آن را بخش” داگلاس گفت. “آنها شده ایم راک ستاره های ما راه اندازی برای کار از راه دور.”

مدیر تیم های تصویری گروه Ryan O’Heir شده است بحرانی و همچنین, مطمئن شوید که مربیان و پرسنل بخش می توانید دسترسی به هر آنچه که فیلم به آنها نیاز دارید.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

به عنوان تیم آماده برای پیش نویس جلسات میان پیشاهنگان و مربیان است که به طور معمول در یک اتاق کنفرانس در حال انجام هستند عملا از طریق Microsoft تیم است.

پیش نویس چشم انداز معمولا خواهد بود که از طریق فلورهام پارک در حال حاضر برای دیدار با تیم. در عوض کسانی که جلسات در حال انجام چندین بار در روز از طریق Microsoft تیم با اعضای کادر مربیگری و دفتر جبهه مصاحبه با بازیکنان است.

بزرگترین چالش تنظیم شده است که قادر به درست راه رفتن پایین سالن به صحبت با کسی در مورد پیش نویس حالات و یا در مورد چشم انداز.

“قطعا وجود دارد یک مقدار مشخصی از [شب] هنگامی که شما در حال حرکت از دفتر خود را به دفتر خانه خود را با حواس او را پرت است که می تواند به جای” داگلاس گفت. “هر کس تا به حال به از طریق آن بروید. من فکر می کنم هر کس در حال انجام یک کار بزرگ است. من فکر می کنم ما توانسته ایم به بیش از برقراری ارتباط است. ما قادر به ماندن در همان صفحه. من می دانم که ما یک طرح بزرگ در حال حرکت رو به جلو برای پیش نویس جلسات با ما کارکنان مربیگری. چیزی که واقعا در رفتن به تغییر دهید و از این دیدگاه به عنوان دور به عنوان مکانیک جلسات ما. آن را فقط رفتن به از راه دور. من فکر می کنم که ما تکنولوژی-حکیم ما جلوتر از منحنی.”

جت تصمیم گرفته اند از جایی که آنها انجام خواهد شد پیش نویس اگر ممنوعیت استفاده از مرکز خود است که هنوز هم در محل. پرستاران گفت: در این هفته آنها را با استفاده از یک آبجوسازی محلی خود را به عنوان اتاق جنگ.

جت مجازی پیش نویس هیئت مدیره به طوری داگلاس است تا به حال به راه اندازی یک پیش نویس هیئت مدیره در اتاق نشیمن خود را. پیش نویس هیئت مدیره توسعه یافته داخلی منجر نرم افزار طراح مت Capogrosso و بهینه سازی شده است چقدر داگلاس آن را می خواهد.

“من فکر می کنم ما هنوز خیلی دور از واقعی پیش نویس به دقیقا می دانند چه و که در آن ما در حال رفتن به برای پیش نویس” داگلاس گفت. “در حالت ایده آل در یک دنیای کامل ما را در ساختمان ما. همه ما در حال تلاش برای گرفتن این روز به روز. ما در حال رفتن به برنامه ریزی برای بدترین سناریو و امید برای بهترین. ما در حال رفتن به آماده شود. من به شما قول می دهم که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>