Gerrit کول ایستاده بود در نزدیکی Gary Sanchez قفل سهشنبه پس از یک تمرین در Steinbrenner زمینه و صحبت animatedly به گیر برای بیش از 20 دقیقه سه شنبه.

Marlon آبرو این یانکی’ مترجم اسپانیایی ارائه ترجمه زمانی که لازم است. Aroldis چپمن متوقف شد به طور خلاصه. آن را مانند به نظر می رسید کاملا این نشست است. به جز کول توصیف آن به عنوان “استاندارد” برای او.

چه یانکی ها می دانستند از تحقیقات خود و در حال یادگیری دست اول است که می آید به تبادل بدون جزئیات بیش از حد دقیقه برای کول. بنابراین پس از یک زمین باز یافته بهار اولین دوشنبه او با استفاده از این بداهتا جلسه کمتر از 18 ساعت بعد از آن برای مقاصد آموزشی است.

“ما فقط صحبت کردن در مورد [دوشنبه] شب زمین انتخاب” کول گفت. “ما بیش از یک زن و شوهر از حرکت است که من تا به حال به برخی از وضوح در مورد آنچه او فکر می کرد و به او اجازه دهید می دانم آنچه من فکر کردم که امیدوارم ما می توانیم تصمیم گیری بهتر و بیشتر تداوم دفعه بعد. نه این که می لرزد می رویم به اتفاق می افتد اما فقط تا ما بهتر می دانم که چرا او این است که تکان دادن یک پیچ و چرا من تکان دادن به چیز دیگری.”

وقتی پرسیده شد که اگر این جدید بود چرا که او به یانکی ها و سانچز, Coles توضیح داد که او این کار را به طور مداوم به عنوان یک Astro.

Gerrit Cole (l) and Gary Sanchez
Gerrit کول (l) و Gary Sanchezچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

“در هوستون عالی بود به A. J. [Hinch سابق لیگ جالب توجه به عنوان مدیر] همچنین به چشم انداز وجود دارد چرا که او به عنوان جانباز به عنوان [Astros فو رابینسون] Chirinos یا [Martin] Maldonado” کول گفت. “اگر مالدونادو به حال روز ما خواهد بود صحبت کردن در هر سه ما یا AC [ضربه مربی الکس Cintron] خواهد بود کمک از یک hitter وظیفه دیدگاه. … ما باید این مکالمات در تونل [در طول فصل].”


وجود دارد هیچ چیز به عنوان خوانده شده به لوئیس Cessa ذکر شده به عنوان یانکی ها’ استارت برای پنج شنبه قبل از نیک Tropeano آغاز شده و در جای خود. مدیر Aaron Boone گفت: سوئیچ ساخته شده بود “از آنجا که ما ترجیح” به Cessa زمین در امداد که او برای یکی بدون گل در زمین باز یافته 4-1 برنده شدن بیش از یک جیز آبی تقسیم تیم ملی. Tropeano رفت دو shutout نوبت به باز کردن بازی.

به احتمال Cessa نقش اصلی خواهد بود از اغل گاو یا حشم Boone اشاره کرد و در این جهت.

“اما او این توانایی را به شما طول” بون گفت: از 27 سال right-hander که تا به حال هیچ شروع می شود در 43 ظواهر فصل گذشته زمانی که او رفت 2-1 با 4.11 عصر کار می کرد و 81 نوبت.


مایک Tauchman بازی های برگزار شده در اولین بهار آموزش بازی شنبه شروع در مرکز میدان و رفتن 0-for-2. بون گفت هیچ نگرانی در مورد Tauchman چپ گوساله فشار اواخر سال گذشته حمل بیش به بهار آموزش اما مدیر اعتراف outfielder بود که به همراه آورده به آرامی.

“ما به نوعی در زمان ما زمان است. ما می خواستیم تا مطمئن شوید که او پایگاه زد چند بار در یک سرعت بالا” گفت: Boone که می خواهد به استفاده از Tauchman به عنوان DH روز پنج شنبه در برابر اشعه در Steinbrenner زمینه است.


قبل از اینکه یانکی ها اعلام کرد لوئیس سورینو که قرار بود به پایان فصل تامی جان عمل جراحی هشت یانکی کوزه, اجازه, اجرا, چهار بازدید و زده از 13 در نه نوبت در برابر Blue Jays. غیر-فهرست دعوت نیک Tropeano شروع به تقسیم تیم ملی بازی کرد و بدون گل دو نوبت.


لوقا Voit تا به حال یک خطا در بالا پرتاب که کشیده shortstop تایلر وید کردن کیسه, هر چند آن را تنها خطا توسط یانکی ها.


مدت کوتاهی پس از اعلام سورینو نیاز به عمل جراحی جنرال موتورز برایان Cashman زده بود با یک توپ آمد که بیش از دیوار پایین سمت چپ-میدان خط و سمت چپ یک لکه بر روی پیراهن خود.


یانکی ها میزبان اتباع در 1:05 بعد از ظهر چهارشنبه. Masahiro Tanaka شروع می شود برای یانکی ها.

— Joel شرمن در تمپا و George A. King III در Dunedin, Fla.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im