پشت تایگر وودز’ تصمیم به بازی WGC-مکزیک

PACIFIC PALISADES, کالیفرنیا. — اگر یکی از چیزهایی که در مورد تایگر وودز شده است که سازگار ترین در طول سال این است که او تقریبا همیشه ما را تکان دادن سر ما.

آیا او را به انجام آن را با آخرت استعداد و برنده مسابقات بیشتر از هر کسی در این سیاره و یا با تکان دهنده off-the-دوره گناهان و یا خود را با انعطاف پذیری قابل توجه در جسمی و روانی comebacks, جنگل همچنان به تعجب.

جنگل’ آخرین سر ترنر تعجب آور بود و کنجکاو تصمیم به بازی هفته آینده در WGC-مکزیک-قهرمانی — یک رویداد است که می گیرد در یک زمین گلف که مناسب بازی مسابقات است که بدون قطع خواهد ارائه اتوماتیک جهان-رتبه بندی و امتیاز می تواند افزایش شانس خود را برای کسب المپیک نقطه.

جنگل که بازی مفتضحانه شنبه در دور سوم از پیدایش دعوتی یک رویداد او میزبان با یک 5-بیش از 76 در حال حاضر ممکن است بازی نمی کند تا زمانی که دوباره آرنولد پالمر دعوتی ماه آینده.

Tiger Woods
تایگر وودزگتی ایماژ

“ایده این است که به اوج اطراف آگوستا زمان” جنگل گفت: پس از دور تصمیم خود را این هفته به جست و خیز مکزیک. “من فقط احساس من رفتن به آماده شدن برای هفته آینده [من] کمی مختصر و مفید و در ارتفاع نیز نمی خواهید برای کمک به آن را در هفته است.”

جنگل— که 5-در طول هفته و 15 عکس پشت سر رهبران Rory McIlroy, Adam Scott و مت Kuchar — نگاه ویژه فقیر در سبزی شنبه. او چهار putted 13th سبز از 18 فوت (سه-قرار دادن از 3 فوت) برای دو شیطان. او اجرا کردن هر دو ذهنی و جسمی

“من نمی زدن توپ به خوبی در همه,” جنگل گفت. “من نمی باید احساس برای آن نمی بینم خط من, من می توانم احساس من سرعت. من درست کردن. این یک روز طولانی است.”

پرسید اگر وجود دارد هر چیزی مثبت برای استخراج از روز خود را وودز گفت: “من انجام می شود. یک روز برای فردا.”

جنگل اذعان خود جراحی تعمیر پشت احساس “سفت” و اضافه میکند: “اما من هفته بود که به خصوص در سرما صبح بود روز دیگر. [I] آیا حرکت کاملا به عنوان به خوبی و که فقط نوع, چگونه آن را برای رفتن.”

جنگل چه کسی صحبت کرده است این هفته در مورد وظایف خود را به عنوان میزبان مسابقات اضافه کردن چیزهایی به صفحه خود و در نظر گرفتن دور از عمل خود را شات 69 در دور اول و تضعیف به 73 روز جمعه. پس از آن وجود دارد شنبه, زمانی که او ساخته شده به نوبه خود در 41.

“تاپیک های زیادی در این هفته اما یکی از چیزهایی که من می دانم که رفتن به هر صورت من میزبانی, زیادی وجود دارد,” او گفت:. “و متاسفانه من آمار تعداد زیادی از عکس به طوری که نوع می افزاید: به این می افزاید: به نا امیدی من مطمئن هستم.”

در حال حاضر جنگل با مکزیک خود برنامه باید به شکل از چه باید بکنید بعد. او مطمئنا بقیه این هفته, اما پس از آن باید گزینه ای را برای بازی هوندا کلاسیک است که در زادگاه خود از پالم بیچ گاردنز فلوریدا. اما اگر او نقش هوندا که معنی سه مسابقات در یک ردیف برای او چون جنگل همیشه نقش پالمر دعوتی و بازیکنان قهرمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im