بن افلک فشار دادن تام بردی در Patriots آینده

حتی جان سخت پرستان فن بن افلک است ضروری به رفیق تام بردی رایگان-سازمان برنامه.

ظاهر می شود در ESPN “تا” یکشنبه های برنده اسکار نشان داد او شده است ناموفق در گرفتن بردی, 42, به افشای خود را بالقوه آینده در خارج از انگلستان است.

“Me و مت [دیمون] پیامک او و گفت:” معامله چیست ؟ شما با رفتن یا ماندن شما?'” افلک افزود بردی تنها پاسخ داد: با بی اعتنایی از emoji.

بردی است که انتظار می رود آمار باز بازار در ماه آینده برای اولین بار در 20 سال زندگی حرفه ای. افلک در تضاد به عنوان یک دوست شخصی بردی و مادام العمر پرستان فن.

“من امیدوارم که او باقی می ماند” افلک آغاز شد. “در همین راستا او داده است تا مقدار زیادی از پول برای بازی است که حق رای دادن بیش از سال است که او به خوبی سزاوار. جدید انگلستان میهن پرستان نمی قربانی هر گونه پول برنده تمام کسانی که سوپر کاسه, فروش تمام کسانی که بلیط فروش که همه کالا.”

با بردی شایعه درخواست قیمت گفته می شود در $30 میلیون برای هر سال محله افلک امید کارفرمایی نه تنها پول اما سلاح او سزاوار.

Ben Affleck and Tom Brady
بن افلک و تام بردیگتی ایماژ

“او قربانی بسیاری او زمان زیادی از کاهش آنها هنوز هم نمی او را احاطه کرده با …,” افلک گفت: از میهن پرستان’ عدم حمله به اهداف چیزی بردی شایعه شد به نا امید با این فصل است.

باید بردی را انتخاب کنید و به ادامه کار خود را در جای دیگر — به عنوان شارژر در حال حاضر یک کارفرمایی جای خالی را پر کنید پس از قطع روابط با فیلیپ رودخانه — افلک گفت که به عنوان سخت به عنوان آن خواهد بود, او می خواهم درک کنند.

“من دعا می کنم و امیدوارم که او باقی می ماند. آن را شکستن قلب من اگر او را ترک, اما من می خواهم که احترام واقع اگر او می خواست برای رفتن” او توضیح داد.

بردی و میهن پرستان هنوز برای شرکت در قرارداد, مذاکرات, ESPN گزارش هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de