ورزشکاران اغلب به اقدامات شدید به صورت فله و یا باریک کردن اما یکی از بخش سوم فوتبال چشم انداز با توسل به یک رویکرد نامتعارف به سوخت خود را سریع افزایش وزن.

Offensive lineman بن Bartch از سنت جان دانشگاه مینه سوتا به خبرنگاران گفت که او با تکیه بر صبح مخلوط به نحو احسن قرار داده و در حدود 60 پوند به عنوان او تبدیل از یک پایان به مقابله با.

خود را در سطح بعدی جایگزین وعده غذایی یک چیز درهم و برهم از هفت تخم مرغ نیمرو یک وان پنیر, سریع, بلغور, کره بادام زمینی, موز و Gatorade همه با هم مخلوط. به معنای واقعی کلمه یک غذای کامل در یک NutriBullet.

“من فقط از نوع تحقیق حاضر برای پاک ترین و سالم مواد لازم برای قرار دادن در توده” Bartch توضیح داد: در NFL ترکیب. “من می خواهم تهوع گاهی, اما این چیزی است که شما باید انجام دهید.”

این mélange البته تهوع کرده 6-پا-6 بازیکن به دست آورده است که دعوت به ارشد کاسه این سال گذشته و یکی از چند اگر هر گونه Div. سوم ورزشکاران تحت توجه جدی برای سال 2020 پیش نویس NFL در ماه آوریل است.

“که تابستان رفتم از 250 [پوند] به 275 و سپس بعد از آن من رفتم از 275 به 305,” او گفت:. او وزن در 309 پوند در ایندیاناپولیس این هفته است.

Offensive lineman Ben Bartch at the 2020 NFL Combine.
Offensive lineman بن Bartch در سال 2020 NFL ترکیب.گتی ایماژ

Bartch 21 ساله است که به دور از تنها NFL, امیدوار, با گرسنگی سیری ناپذیر. همچنین در ترکیب فرزنو امور خارجه گارد Netane Muti ادعا کرد که خورده “10-توسط-10” در In-N-Out Burger: 10 بتس گوشت گاو و 10 برش پنیر از مد افتاده بین مستی.

Bartch است کنار از دریل در ترکیب به دلیل مصدومیت زانو است اما برنامه ای برای کار کردن در مینه سوتا pro روز 25 مارس. او را احتمالا باید به چند مطلب franken-حرکت در موقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im