بن Roethlisberger شک و تردید ما می دانیم که کل تام بردی داستان: ‘عمیق تر زخم’

بن Roethlisberger است در یک موقعیت منحصر به فرد به درک تام بردی طرز فکر و نمی بینم در آینده در همه.

Roethlisberger است که ورود خود را 16 سال با استیلرز شوکه شده بود که بردی سمت چپ Patriots برای Buccaneers هفته گذشته پس از دو دهه در انگلستان است.

“من فکر می کردم برای مطمئن شوید که او را به عقب. اما گاهی اوقات ممکن است وجود دارد عمیق تر زخم از مردم ممکن است متوجه. من نمی دانم در صورتی که مورد یا نه” Roethlisberger گفت: Pittsburgh Post-Gazette.

اما Roethlisberger معتقد است بردی را “عشق” بازی تحت Tampa Bay سر مربی بروس Arians بود که حمله هماهنگ کننده در پیتسبورگ از سال 2007 تا 2011. Arians و Roethlisberger رسیده دو سوپر کاسه با هم برای استیلرز برنده تمام آن را در سال 2008 و سقوط کوتاه در سال 2010.

Arians گفته Roethlisberger است “مانند یک پسر برای من است.” Roethlisberger است با اشاره به سال دوم Bucs مربی به عنوان یک “پدر دوم.” و پس از شایعات از یک رابطه تیره و تار با پرستان سر مربی لایحه Belichick, Roethlisberger فکر می کند بردی قدردانی تغییر دهید.

Ben Roethlisberger and Tom Brady in 2018
بن Roethlisberger و تام برادی در سال 2018آیکون Sportswire via Getty Images

“B. A. بزرگ است quarterbacks مربی و بازیکنان مربی” Roethlisberger, 38, گفت:. “تام در حال رفتن به آن را دوست دارم وجود دارد. بحث در مورد رفتن از پایان مقابل این طیف با مربیان.”

Roethlisberger گفت: او پیامک تیمی سابق بایرون Leftwich است که تمپا را توهین آمیز و هماهنگ از ژانویه 2019 زمانی که بردی اخبار را شکست.

“من از او پرسیدم که چه چیزی او را به انجام در حال حاضر است که او مربیگری بز.” Roethlisberger گفت. “او texted حق بازگشت, ‘فقط اقامت در خارج از راه خود را.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>