مثلث برمودا کشتی کشف شده نزدیک به 100 سال پس از آن از میان رفت

یک تیم از کارشناسان واقع خراب کردن یک کشتی تجاری که از بین رفت در مثلث برمودا در سال 1925.

سرنوشت اس اس Cotopaxi شده است در رمز و راز پوشیده. در نوامبر. 29 سال 1925 به بخار شده کشتی در سمت چپ چارلستون S. C. برای هاوانا ، او هرگز به مقصد خود رسیده و اجساد Cotopaxi 32 مسافران شد و هرگز بهبود.

اما اکنون یک گروه از زیر آب کاشفان و باستان شناسان دریایی واقع شده اند بد بخت کشتی حدود 35 مایل دریایی در سواحل سنت آگوستین در فلوریدا. کشف خواهد شد در اولین قسمت از “کشتی اسرار” علوم جدید کانال سری که برای اولین بار در فوریه. 9 در 8 p. m. ET. پس از آن قسمت خواهد شد در روز یکشنبه در 9 p. m. ET

در بیانیه ای علم کانال توضیح داد که زیست شناس دریایی و زیر آب اکسپلورر مایکل Barnette تماس بریتانیا مورخ مرد والترز برای کمک به پیدا کردن کشتی مرموز.

“والترز خار از طریق کشتی سوابق در بایگانی لوید لندن بودند که بیمه کارگزاران برای اس اس Cotopaxi,” علم کانال توضیح داده شده است. “او وجود دارد کشف چیزی ناشناخته در مورد اس اس Cotopaxi را سفر. کشتی فرستاده بود از بی سیم سیگنال پریشانی با یک موقعیت در دسامبر 1 سال 1925 دو روز پس از آن به سمت چپ چارلستون است.”

یک کشتی محلی شناخته شده به عنوان خرس خراب بود که که تقریبا 35 سال پیش است که در آن مکان.

مسلح با اطلاعات جدید به کار با غواص Al پرکینز و کارشناسان از سنت آگوستین فانوس دریایی و موزه دریایی محققان متوجه شدم که خرس خراب است که در واقع Cotopaxi.

“پس از بحث و بررسی تمام شواهد و مدارک موجود این تیم احساس اعتماد به نفس است که خرس خراب است و در واقع استراحت نهایی نقطه از دست رفته کوتوپاکسی” توضیح می دهد که علم کانال در بیانیه خود.

این اطلاعات نیز به اشتراک گذاشته شده با داگلاس مایرز نوه Cotopaxi کاپیتان, کاپیتان William J. مایرز در خانه اش در لانگ آیلند n. y. “مایرز موافقت کرد که این تیم تا به حال در نهایت واقع پدر بزرگ او را کشتی پس از از دست رفته برای تقریبا 100 سال” علم کانال گفت.

مثلث برمودا شده است یک منبع شیفتگی. بدن از آب بدنام به عنوان یک محل که در آن بسیاری از کشتی های غرق شده, امتداد, در سراسر غرب اقیانوس اطلس شمالی بین فلوریدا و پورتوریکو و برمودا. این منطقه همچنین شناخته شده به عنوان devil’s Triangle ادعا کرده بیش از 1000 زندگی در 100 سال گذشته, اخبار.com.au گزارش در سال 2017.

در سال 2018 دانشمندان در انگلستان اشاره کرد که یک “موج سرکش” پدیده می تواند بخشی در مثلث برمودا شهرت. مشغول ترافیک دریایی در این منطقه نیز ذکر شده است به عنوان یک عامل کلیدی در تاریخ آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im