برنی و بایدن برای رفتن سر به سر برای اولین بار در روز شنبه بحث

جو بایدن حدت ذهنی خواهد بود فیل در بحث های اتاق پنج شنبه شب پس از معاون رئیس جمهور سابق خرابکاری راه خود را از طریق آنلاین اولین سالن شهر.

“من زندگی می کنند ؟” معاون سابق رئیس جمهور پرسید که جمعه شب به عنوان یک ایلینوی رای دهندگان سعی کردم به او یک سوال بپرسید.

“من در دوربین از او پرسید: بعد از آن — در مدت کوتاهی قبل از سرگردان خارج از محدوده و خارج از بینندگان’ صفحه نمایش.

هواداران در هر دو طرف مهاربند به صورت بالقوه آتش بازی در یک بحث از دموکراتها خسته کننده 2020 نامزدی نژاد به عنوان سناتور. برنی ساندرز تصدیق به دست آوردن مجدد سابق خود پیشتاز وضعیت.

“من فکر نمی کنم این چیزی که باید اتفاق می افتد” جانباز دموکراتیک استراتژیست James Carville گفت: پست. “اگر شما واقعا بعد از رفتن بایدن و او را فاسد و جنگ بازرگان و هر چیزی به شما می گویند [ساندرز] ممکن است 1.2% شانس برای برنده شدن اما که در آن است.”

ساندرز خواهد رسید بایدن در سیاست اما نمی اسلم او به طور فزاینده مکرر کمپین-دنباله gaffes گفت مترقی فعال اردن Uhl.

“بسیاری از مردم در سمت چپ خواهید او را به انجام آن زمین سوخته” او گفت: — اما این تاکتیک می تواند نتیجه معکوس.

“بسیاری از رای دهندگان را دریافت دفاعی و لگد,” او گفت:.

معاون سابق رئیس جمهور است که خرد کردن ساندرز در آخرین نظر سنجی از چهار متحده مجموعه برای برگزاری دموکراتیک انتخابات مقدماتی حزب در روز سه شنبه.

فلک زده بهترین امید ممکن است در آریزونا که در آن او است و حمایت قوی در میان رای دهندگان اسپانیایی — اما حتی در آنجا بایدن است که ضرب و شتم او را با 17 امتیاز در هفته گذشته Univision/ASU های نظرسنجی ها یافت می شود.

و نماینده غنی فلوریدا می تواند یک بایدن جیغ وداد بازی کردن با پنج نظرسنجی اخیر به او منجر 40 درصد و یا بهتر میان دولت میانهرو و دموکراتیک پایه — که خشم ساندرز اخیر دفاع از فیدل کاسترو کمونیست کوبا.

بایدن آگهی در نماینده تعداد 890 به 736 پس از پیروزی چهار از شش دولت مسابقات آخرین جمعه با دعوت به یک رسم در واشنگتن است. او نیاز 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی در جولای دموکراتیک ملی کنوانسیون در ماه جولای.

اما ساندرز نشان می دهد هیچ نشانه ای از پرتاب در حوله.

“شما را رها نمی کردن در ششمین دور فقط به خاطر اینکه شما پایین” Uhl گفت. “او در منابع پول و کمک کننده پایه. فقط به خاطر مبارزه با آن است.”

این قوانین برای قفقاز و مقدماتی را ساندرز انگیزه ای برای ماندن در شکار: حتی یک دست دادن و تلاش در هر یک از باقی مانده 30 مسابقات اضافه خواهد شد نمایندگان به کل مسافت تا زمانی که او می تواند ادعا حداقل 15 درصد آرا — یک مانع او باید روشن و به راحتی حتی در سخت خاک مانند فلوریدا.

با یک تکه جامد از کنوانسیون نمایندگان در پشت خود “او اهرم و او می تواند کمک به تغییر دموکراتیک پلت فرم سمت چپ” Uhl گفت.

نیز وجود دارد شانس که 77 سال بایدن می تواند قطع با یک مشکل سلامتی جدی یا خراب فلج اشتباه در چهار سال قبل از کنوانسیون به طور رسمی انتخاب حزب نامزد.

“جو بایدن است و نه بهترین سخنران بنابراین شما هیچ وقت نمی دانید” Uhl گفت. “من نمی خواهید هر گونه بد را سوی او پزشکی, اما چه کسی می داند چه می تواند رخ دهد.”

در اینجا چیزی است که آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد برای دیدار مقدماتی:

Democratic poll for Biden and Sanders

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>