برنی Ebbers سابق WorldCom مدیر عامل یک بار شناخته شده به عنوان “مخابرات کابوی” که قفل شده بود برای نقش خود در یکی از بزرگترین حسابداری تقلب در تاریخ ایالات متحده درگذشت یکشنبه پس از آزادی از زندان است. او 78.

Ebbers درگذشت احاطه شده توسط خانواده در بروکهیون می سی سی پی کمتر از دو ماه پس از یک قاضی فدرال دستور داد تا رسید به 25 سال زندان با توجه به بیانیه ای از خانواده اش.

خانواده ستایش قاضی فدرال منهتن والری Caproni برای اجازه دادن به Ebbers در خارج از زندان در ماه دسامبر به سلامت جسمی و روانی بدتر شده است. او بنا به گزارش ها دست و پنجه نرم کردن با کوری و زوال عقل در میان دیگر مشکلات و یکی از دختران خود را به حال او را به عنوان توضیح “صرف اسکلت.”

“بسیاری از سهامداران و کارکنان خود را از دست داده سرمایه گذاری در پاییز WorldCom. بسیاری از دوستان ما و بسیاری از ما در خانواده — آیا بیش از حد” خانواده بیانیه ای گفت:. “خوشبختانه قاضی Caproni توافق با ما — نگه داشتن پدر در زندان به خصوص در او غیر قابل توضیح و تشخیص داده نشده وخامت وضعیت را هر کسی سرمایه گذاری است.”

در کانادا متولد شده و تحصیل کرده در می سی سی پی, کالج, Ebbers مربی بسکتبال و کسب و کار هتل قبل از سرمایه گذاری در LDDS از راه دور شرکت که رشد می کنند به WorldCom. او به دست آورد شهرت به عنوان یک “نه” exec که اجتناب مناسب برای شلوار جین. یک تحلیلگر به نام Ebbers “تلفن معادل بیل گیتس” در سال 1997 مشخصات.

اما Ebbers صرف بیش از 13 سال پشت میله های زندان پس از سال 2005 اعتقاد بر تقلب اوراق بهادار و سایر هزینه های ناشی از 11 میلیارد دلار WorldCom تقلب. آن را به حال تبدیل شدن به دومین راه دور شرکت در ایالات متحده در زمان سقوط آن در سال 2002 پس از Ebbers و دیگران پنهان آن نتایج ضعیف مالی از سرمایه گذاران. WorldCom دارایی به ارزش $107 میلیارد آن تشکیل پرونده ورشکستگی بزرگترین در ایالات متحده شرکت های بزرگ تاریخ در آن زمان با توجه به وال استریت ژورنال.

Ebbers شدت پایین به عنوان مدیر عامل شرکت WorldCom در سال 2002 آغاز شده و حکم زندان خود در سال 2006. او در زندان فدرال تا دسامبر. 21 زمانی که او شده Caproni حاکم.

باربارا جونز سابق قاضی فدرال که دست Ebbers را از جمله حمایت برای آزادی او گفت: در نامه ای که او تا به حال شده است “به اندازه کافی مجازات” با توجه به مشکلات سلامتی.

با پست سیم

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im