سابق NYPD کمیسر برنی Kerik در پنجشنبه اصرار داشت او به عنوان یک قربانی به عنوان هر کسی به خود را “بیمار روانی” بهترین مرد در حال حاضر متهم در حال اجرا یک Nxivm مانند فرقه است.

“کل ما ارتباط بر یک تقلب” Kerik گفت: “AM 970 پاسخ در نیویورک” سابق خود بهترین رفیق لارنس ری که او به نام “فقط یک شخص بیمار” که “سزاوار نیست که به توان در جامعه است.”

“او تقلب بود — او یک conman,” Kerik گفت: این نشان می دهد ایستادگی در میزبان فرانک Morano.

“اگر شما نگاه کنید تا بیمار روانی در فرهنگ لغت این صورت باید در وجود دارد.”

Kerik اعتراف کرد که ری 60 بود “بسیار نزدیک به من” — اما تنها 22 سال پیش اصرار او نیست “صحبت به بیش از 20 سال است.”

او suckered با مشخصات بالا ارتباط او با یادآوری چگونه او یک بار حتی از پلیس به او را انتخاب کنید تا در JFK و تعجب آور او را با داشتن سابق رئیس جمهور روسیه میخائیل گورباچف با او.

“در چه نقطه من همیشه فکر می کنم آن مرد یک تقلب ؟ من نمی” Kerik اعتراف کرد. “نه FBI چرا که او یک خبرچین اف بی آی او را برای وزارت دادگستری است.

“او به سفر در سراسر جهان انجام کارها برای آنها که اساسا تبدیل به BS بی معنی است.

“چیزی که مرا ناراحت می کند این است که اف بی آی به استفاده از او اطلاعات ساختگی علیه من” Kerik شکایت تماس خود را یک بار bestie “آن مرد که در آن آغاز شده” با پروب که منجر به نهایی خود را سقوط.

Geoffrey S. Berman holds a press conference on the arrest of Lawrence Ray
جفری S. برمن دارای یک کنفرانس مطبوعاتی در دستگیری لارنس ریرشید عمر عباسی

“هر کسی او تا به حال در تماس با او قربانی” Kerik شکایت شوخی که او “احساس من جان گوتی بهترین دوست” از آنجا که از راه ری به تصویر کشیده و او را به عنوان اراذل و اوباش خبر داد.

در حالی که ناله در مورد خود را مشکلات Kerik اعتراف کرد که آخرین اتهامات علیه خود را از سابق باهم — رهبری یک فرقه در Sarah Lawrence College — “فراتر از باهم-هنرمند stuff — این مرد مانند بیمار است.”

“او در زندگی این جهانی که در آن او اساسا در زمان بیش از ذهن یک دسته از بچه ها که دختر خود را در مدرسه” گفت: این نشان می دهد خواستار ری “یک دیوانه است.”

“او ذهن درهم کوبیدن این بچه ها به حداکثر. او فقط یک شخص بیمار,” او گفت:, گفته, او معتقد است که اتهامات “100 درصد است.”

“امیدوارم این خواهد بود که از ترور — سلطنت خود را از ترور, پس به صحبت می کنند — و آن را قرار داده و او را برای زندگی است. چرا که او سزاوار نیست که به توان در جامعه” Kerik اصرار داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im