برنی Madoff مرگ باید پشت میله های زندان: دادستان

ظالم برنی Madoff باید از چپ به مرگ پشت میله های زندان برای او “فوق العاده بد” جنایت — حتی اگر او تنها چند ماه از چپ به زندگی می کنند با بیماری کلیوی دادستان های ایالات متحده اصرار داشت در یک دادگاه تشکیل پرونده.

81-سال موکل — که 65 میلیارد دلار طرح Ponzi در بزرگترین در تاریخ — به دنبال “دلسوز انتشار” از 150 سال حبس و گفت که در اکثر 18 ماه به زندگی می کنند با توجه به “مرحله نهایی” بیماری کلیوی و دیگر “مزمن شرایط پزشکی جدی است.”

اما دولت دادستان در روز چهارشنبه اشاره کرد حدود 500 قربانیان نوشت قدرتمند نامه اعتراض برای آزادی او — با کمتر از دو دوجین از نشان دادن هر گونه پشتیبانی برای او مجاز بودن خانه زود است.

“Madoff این جنایات شد ‘فوق العاده بد است.’ حکم او بود مناسب ، باید آن را نمی توان کاهش می یابد” دادستان نوشت: در 34 صفحه پر کردن.

Madoff نشان داده که هیچ ندامت خود را برای جنایات دادستان استدلال و اشاره کرد که آنها ایجاد می شود حداقل دو پاره پاره کردن سرمایه گذاران به کشتن خود و حتی پسر خود را علامت گذاری Madoff خود را به دار آویخته در دومین سالگرد پدر خود بازداشت.

حدود 520 قربانیان که نامه نوشت و تنها 20 — فقط 4% — پشتیبانی او به یک دلسوز انتشار این پرونده اشاره کرد.

US Marshals outside the home of Bernie Madoff in 2009.
ما مارشال در خارج از خانه از برنی Madoff در سال 2009.ایسنا

یکی 84 ساله قربانی نوشت و گفت که آنها تا به حال “هیچ دلسوزی برای این فاسد فرد” پرسیدن “چرا باید به او نشان داده شود و شفقت هر زمانی که او تا به حال هیچ کدام برای خود بسیاری از قربانیان؟”

همسر یک سرمایه گذار که منجر به کشته شدن خود اشاره کرد که او “از دست همه پول من و شوهرم از 40 سال” به دلیل Madoff را “وحشتناک جنایات است.”

“تا آنجا که من نگران هستم او باید صرف بقیه عمر خود را در زندان” او نوشت.

دادستان گفت که “قابل توجه است که بسیاری از قربانیان در زمان زمان برای ارسال به دادگاه بیش از 10 سال پس از Madoff اصلی صدور حکم است.”

“نامه های خود را نشان می دهد که چگونه عمیقا Madoff این جنایات همچنان به تحت تاثیر قرار, قربانیان خود را, بسیاری از آنها, به عنوان آن را در یک نامه به دادگاه هستند “این نرم افزار[ing] یک نوع زندگی حکم [خود] را.”

تشکیل پرونده همچنین اشاره کرد که او در ابتدا محکوم به 150 سال در درک روشن است که این به معنای او را در حال مرگ در پشت میله های زندان.

“دادگاه به وضوح با حساب این واقعیت است که Madoff می میرند در زندان و قبل از مدت خود را تمام شده است. هیچ چیز در مداخله سال به خصوص با توجه Madoff را ادامه امتناع از قبول مسئولیت و ندامت به قربانیان خود را باید تغییر دهید که تحلیل” تشکیل پرونده می گوید.

آنها استدلال می کنند که زمان زندان همراه با جریمه بیش از $170 میلیارد به “ارسال یک پیام است که Madoff مجازات شده است به حد کمال از قانون است.”

“حتی اگر با گذشت زمان و Madoff در حال حاضر ممکن است در نزدیکی پایان عمر خود را که پیام به همان اندازه مهم است. او نباید منتشر شد” دادستان استدلال کرد.

“ماهیت Madoff را از جرم و جنایت بی سابقه ای در محدوده و قدر— کاملا توجیه 150 سال حکم این دادگاه تحمیل شده است و خود دلیل کافی برای رد Madoff حرکت.”

Madoff است محدود به یک صندلی چرخدار در حالی که او در جنگ ترمینال بیماری کلیوی و سایر بیماری های خود را وکیل براندون نمونه گفت: در اوایل ماه فوریه دادگاه پرونده.

“Madoff با وجود آنچه که دولت ممکن است ادعا است پشيمان برای رفتار خود” نمونه گفت. “یک پاسخ خطاب به دولت دیگر نظرات ثبت خواهد شد.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im