سناتور. برنی ساندرز به نام برای پایان دادن به پول نقد وثیقه در سراسر کشور در بحث دموکراتیک در شب جمعه وجود دارد گفت: صدها هزار نفر از مردم قفل شده است و تا آنجا که آنها نمی تواند چند صد دلار هزینه.

ساندرز ساخته شده تماس خود را برای پایان دادن به قید وثیقه را به عنوان نامزد مورد بحث در امریکا سیستم عدالت کیفری و چگونه آن را تحت تاثیر اقلیت در ایالات متحده است.

“اکثر مردم این را نمی دانند. امشب در امریکا 200 ، 000 نفر در زندان هستند و بدون داشتن محکوم شده است از هر چیزی. دو صد هزار نفر — از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت 500 دلار آنها نیاز به خارج شدن از زندان” ساندرز گفت.

“که ظالمانه است. ما در حال رفتن برای پایان دادن به پول نقد وثیقه در آمریکا,” او اضافه شده است.

ساندرز’ به عنوان ایالت نیویورک تصویب عدالت کیفری قانون است که به اثر رفت on Jan. 1 پایان به قید وثیقه برای تعدادی از بزه و خشونت جرائم.

قانون شده است و نه توسط مقامات اجرای قانون و مقامات منتخب در شهر با NYPD کمیسر درموت شیا گفت: در ماه ژانویه که یک افزایش در سراسر شهر بود جرم و جنایت پس از شروع سال 2020 مرتبط است به قید وثیقه-اصلاحات قانون است.

“در سه هفته اول از این سال ما شاهد قابل توجهی خوشه در جرم و جنایت. بنابراین یا ما را فراموش کرده چگونه به پلیس شهر نیویورک و یا وجود یک همبستگی” شیا گفت.

شهردار بیل د Blasio روز جمعه گفت که این قانون به احتمال زیاد مقصر سنبله.

“ما تا به حال برای شش سال مداوم کاهش جرم و جنایت در سراسر هیئت مدیره. وجود ندارد بسیاری از محیطی دیگر چیزهایی که تغییر کرده به تازگی” د Blasio گفت WNYC برایان Lehrer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de