برنی ساندرز کمپین حذف تمام Facebook ads پس از اولیه beatdown

سناتور. برنی ساندرز در روز چهارشنبه تا به حال هیچ فعال تبلیغات در Facebook — ساعت پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شلاق او را در سه دموکراتیک انتخابات مقدماتی و ورمونت مستقل را مدیر کمپین گفت: نامزد بود صحبت کردن به حامیان به “ارزیابی” آینده خود را در مسابقه با توجه به گزارش روز چهارشنبه.

عدم وجود تبلیغات در Facebook یک شاخص است که سوسیالیست ریاست جمهوری امیدوار انتخاباتی است که بر طناب Axios گزارش با استناد به چه شهرداران سابق مایک بلومبرگ و پیت Buttigieg ساخته شده تبلیغات خود را غیر فعال بر روی سایت های شبکه های اجتماعی فقط قبل از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را.

ساندرز و همسرش جین نیز بازگشت به ورمونت در روز چهارشنبه.

قبلا در این روز مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: این تیم بود “ملاقات با حامیان به بررسی مبارزات انتخاباتی خود.”

“در این مدت فوری او متمرکز شده است دولت در واکنش به شیوع کروناویروس و حصول اطمینان از ما خواهد شد مراقبت از کار مردم و آسیب پذیرترین” فولادوند گفت.

او اعتراف کرد که “شب گذشته نمی تواند راه ما می خواستیم” زیر دست می دهد به بایدن در آریزونا, و ایلینوی و فلوریدا.

با برنده بایدن کشیده است به حدود 300 نماینده رهبری بیش از Sanders.

Coronavirus شیوع اضافه شده جدید عوارض به دو دسته انتخاباتی.

خود را در مناظره یکشنبه شب اتفاق افتاد بدون مخاطبان زندگی می کنند و نامزدهای انتخابات باید تا به حال به توسل به آنلاین تظاهرات به دلیل توصیه های مقامات بهداشتی است که مردم برای جلوگیری از جمعیت 50 یا بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>