برنی ساندرز دفاع فیدل کاسترو سوسیالیستی کوبا: ‘ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است’

سناتور. Bernie Sanders, frontrunner برای دموکراتها نامزدی ریاست جمهوری دو برابر شده است در پشتیبانی برای برخی از دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو سیاست گفت: در مصاحبه ای که پخش یکشنبه “این ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است.”

صحبت به رادیو فردا’ “60 دقیقه” ساندرز خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی با اشاره به رفاه اجتماعی برنامه های معرفی شده تحت کاسترو رژیم که او به عنوان بازخرید با وجود کمونیست دیکتاتور اغلب سرکوبگر بشر-نقض حقوق برابر کوبا است.

“ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت کوبا, اما شما می دانید, آن را ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است. شما می دانید ؟ هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟” ساندرز گفت: اندرسون کوپر.

فیدل کاسترو واگذار قدرت به برادرش رائول در سال 2011; فیدل درگذشت در سال 2016.

برخی از جمهوری خواهان شروع به پریدن کرد در ساندرز’ نظرات. “این واقعا باعث می شود یک تفاوت زمانی که شما قتل در تیرباران می تواند خواندن و نوشتن” از سوی دیگر ، تد کروز سناتور تگزاس توییتی.

در یک مطرح سخنرانی داده شده در دانشگاه ورمونت در سال 1986 ساندرز ستایش سوسیالیستی سیاست های اجرا شده در کوبا توسط کاسترو رژیم و انتقاد هر دو حزب تلاش های آمریکا برای tamp را در کوبا را گسترش کمونیسم.

در حالی که ساندرز گفت: در مصاحبه جدید او “محکوم” هر گونه نقض حقوق بشر کوبا متعهد او همچنین هدف رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن بعید است خود را از دوستی با برخی از دیکتاتورها و یا رهبران قدرتمند از جمله کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و روسیه ولادیمیر پوتین.

“من فکر نمی کنم که کیم جونگ سازمان ملل متحد است که یک دوست خوب” ساندرز گفت. “من نمی تجارت نامه عشق با یک قتل دیکتاتور. ولادیمیر پوتین نیست, یک دوست بزرگ من است.”

با وجود پیروزی در اولین دولت, مسابقات, ورمونت سناتور مواجه شده است به انتقاد از حزب رقیب از جمله مایکل بلومبرگ میلیاردر که در مورد حزب سوسیالیست سیاست های اعلام آنها هرگز کرایه در نوامبر matchup با مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز در ادامه به تعریف نام تجاری خود را از سوسیالیسم دموکراتیک است که شنود گذاشته به یک ایدئولوژی مترقی است که به دست آوردن کشش با رای دهندگان در سراسر کشور است.

“زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر خصوصی در نیویورک او 800 میلیون دلار در معافیت های مالیاتی و یارانه برای ساخت مسکن لوکس. که به نام شرکت سوسیالیسم. چه دموکراتیک سوسیالیسم مورد گفت: “بیایید با استفاده از دولت فدرال برای حفاظت از منافع از خانواده های شاغل,’ ” او توضیح داد.

تهمت استفاده کرده است ساندرز’ طرح های سیاست از جمله “مدیکر برای همه” و شهریه کالج و حذف بدهی وام دانشجویی به هدف را در این سناتور حتی رفتن تا آنجا که به او برچسب کمونیست.

“شما می دانید چه ؟ ما را به مبارزه با عقب” ساندرز گفت: از این حملات. “این چیزی است که ما را به ارمغان خواهد آورد … که رئیس جمهور ایالات متحده یک پاتولوژیک دروغگو و آن را به طور فزاینده ای روشن است که بسیاری از مردم فقط نمی باور هر چیزی را که او می گوید. او یک تقلب است. من مشتاقانه منتظر به او را در گرفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>