برنی ساندرز لیندزی گراهام برخورد بیش از coronavirus بسته محرک

واشنگتن — در آخرین دقیقه مبارزه بر سر صندوق بیکاری است که پایان بخشیدن به زحمت مذاکره 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه پست یاد کرده است.

بن بست به معنی این لایحه چهره یا اضافی مذاکرات و یا رویه تاخیر است که می تواند غرفه گذشت شاید تا هفته آینده.

مبارزه چاله ایالت ورمونت برنی ساندرز یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری در برابر گروهی از جمهوری خواهان که می خواهید به تغییر یک میانجیگری معامله به حد بیکاری پرداخت.

در جریان معامله کارگران furloughed از بحران را دریافت اضافی 600 $در هر هفته. رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) گفت که اندازه گیری را تضمین می کند کارگران حدود 100 درصد از پرداخت های خود را برای چهار ماه اگر آنها گذاشته است.

اما گروهی از سناتور جمهوریخواه گفت: اواخر روز چهارشنبه که مردم در واقع می تواند بیش از 100 درصد از حقوق خود را تحت ارائه و به نام این لایحه برای اصلاح به کلاه بیکاری در 100 درصد خود را قبل درآمد.

معامله به عنوان نوشته شده است را ارائه دهد “انگیزه قوی برای کارکنان گذاشته به جای رفتن به محل کار” سنسور. لیندزی گراهام (R-SC) بن Sasse (R-Neb) و تیم اسکات (R-SC) گفت: در یک بیانیه مشترک.

“اگر دولت فدرال به طور تصادفی incentivizes اخراج ما در معرض خطر تهدید کننده زندگی کمبود در بخش های که در آن پزشکان و پرستاران و داروسازان در حال تلاش برای مراقبت از بیمار و در جایی که تولید کنندگان و فروشنده کامیون و آشپز در حال تلاش برای به دست آوردن غذا برای خانواده,’ جدول” به اوباما گفت.

سناتور بعدها پیوست در یک کنفرانس مطبوعاتی توسط سناتور. ریک اسکات (R-Fla.).

گراهام که قبلا بود خار در کنار رهبران جمهوری خواه مذاکره بسته است. او مخالف کاخ سفید برنامه ای برای ارسال مستقیم چک برای اکثر آمریکایی ها فشار برای افزایش در بیکاری به جای پرداخت. در نهایت این معامله به نام برای $1,200 به همه بزرگسالانی که کسب درآمد تا $75,000 با مقادیر کمتر برای حقوق بگیران زیر $99,000.

اواخر اعتراض به احتمال زیاد غرق قصد دارد برای رای طبقه چهار شنبه هنگامی که ساندرز سوسیالیست به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری گفت: تاخیر این لایحه با استفاده از “انتظار” اگر جمهوری خواهان موفق به آب کردن بیکاری افزایش می دهد.

“به نظر من این امر می تواند خشم را برای جلوگیری از طبقه کارگر آمریکایی ها برای دریافت اضطراری کمک های بیکاری موجود در این قانون” ساندرز گفت.

“مگر این سناتور جمهوریخواه خود را رها اعتراض” ساندرز ادامه داد: “من آماده شده را نگه دارید در این لایحه تا قوی تر شرایط تحمیل شده بر 500 میلیارد دلار شرکت صندوق رفاه به مطمئن شوید که هر شرکت دریافت کمک های مالی تحت این قانون نیست اخراج کارگران و کاهش دستمزد یا مزایا کشتی مشاغل در خارج از کشور و یا کارگران پرداخت دستمزد فقر.”

به 500 میلیارد دلار از صندوق خواهد بود نظارت توسط یک بازرس کل و منع از صدور وام به کسب و کار کنترل توسط رئیس جمهور تهمت یا دیگر مقامات تحت تغییرات در حال حاضر به تصویب رسید در درخواست از حزب دموکرات. دیگر قوانین منع تقویت اجرایی پرداخت و سهام buybacks.

بحث سقوط بزرگترین اورژانس لایحه بودجه به یک دور تازه از هرج و مرج و نقش برآب پیش بینی سریع عبور از کنگره است.

یک معامله در نهایت به نظر می رسید به توان یک شبه پس از کاخ سفید مذاکره کنندگان توافق کردند که به خواسته های مختلف فشرده توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) که موفق به کسب بودجه برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی در میان موارد دیگر.

این آخرین پیچ و تاب و در طولانی در حال اجرا حماسه با کاپیتول هیل مشاوران و سناتور اعلام کرد که یک بسته نهایی شد “نزدیک است.”

یک معامله قبلا به نظر می رسد مسجل دوشنبه اما جمهوری خواهان گفت: دموکرات ها حمایت دور از اولیه سازش هنگامی که مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) پرده برداری از 1400 صفحه ای رقیب از جمله بسته زاید یک لیست از سیاست اعم از زیست محیطی اصلاحات به همان روز ثبت نام رای دهندگان.

Pelosi بعد مطرح درخواست و در روز سه شنبه و گفت: او می خواهم این خانه را برای تصویب به اتفاق آرا موافقت عظیم محرک لایحه برای جلوگیری از تماس همه نمایندگان به واشنگتن برای تماس رول رای دادن. این طرح هم بعید به نظر می رسید که خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) گفت: او با موافقت سناتورها با اعتراض به بیکاری زبان.

در ایالات متحده بیش از 60,000 نفر آلوده به coronavirus با نیویورک رنج بدترین شیوع تا کنون. نزدیک به 900 ساکنان ایالات متحده کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>