برنی ساندرز پیت Buttigieg spar روز قبل از نیوهمپشایر اولیه

پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز — که تمام گردن و گردن در هفته گذشته آیووا قفقاز — معامله barbs در طول دوئل حضور در یکشنبه, اخبار, نشان می دهد, فقط دو روز قبل از نیوهمپشایر دارای اصلی آن انتخابات است.

ساندرز افتخار خود را جمع آوری کمک های مردمی دلاوری در حالی که ادعا Buttigieg مدیون میلیاردر اهدا کنندگان.

“ما در حال رفتن به مقابل نظرات ما با شهردار Buttigieg. و یکی از مناطق با کنتراست صادقانه به شما بگویم این است که آخرین شمارش او حدود 40 میلیاردرهای که در حال کمک به مبارزات انتخاباتی خود سر از مدیران عامل بزرگ صنایع دارویی و شرکت های بیمه و غیره” این سناتور ورمونت گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, Ind., اشاره کرد که ساندرز کمپین بريدن در $25 میلیون در ماه ژانویه است.

“خوب برنی بسیار غنی و من با خوشحالی قبول کمک از او” Buttigieg گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“و من کمپین است که در آن به این دلیل است که صدها نفر از هزاران نفر از افراد بدون شرکت PACs افراد کمک کرده و از طریق PeteforAmerica.com” او اضافه شده است.

“من شهردار South Bend. آن را مانند که استقرار صندوق جمع آوری نیروگاه. ما قادر به از اینجا دریافت کنید با کنار هم قرار دادن یک جنبش است. و این جنبش است که در حال رفتن به نوبه خود صفحه, پایان دادن به تهمت ریاست جمهوری است.”

ساندرز’ ژانویه را آمد از 1.3 میلیون دلار کمکهای مالی از 648,000 مردم است.

او و Buttigieg آمده از این مشکل گرفتار رای در آیووا به عنوان پیشرو در نیوهمپشایر و سی ان ان ردیابی نظرسنجی یکشنبه منتشر شد نشان داد ساندرز رای گیری در 28 درصد به Buttigieg 21 درصد است.

گرد کردن درست قبل از روز رای گیری در حال جو بایدن در 12 درصد دیابت الیزابت وارن از ماساچوست با 9 درصد دیابت ctq در 6 درصد و تشکر. Tulsi Gabbard با 5 درصد است.

بایدن که در چهارم در آیووا شدت انتقاد کرد در Buttigieg را بی تجربگی و ساندرز’ هویت به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک.

“شما برنده میخوام در کارولینای شمالی? شما برنده میخوام در پنسیلوانیا? میخوای برنده شدن در این کشورها? در میانه?” بایدن گفت: در ABC “این هفته است.” “من نمی قرار دادن برچسب در برنی. برنی تماس خود را دموکراتیک سوسیالیستی است.”

معاون سابق رئیس جمهور گفت: Buttigieg یک “پسر خوب” اما این کافی نیست.

“من او را دوست دارم و او را یک مرد هوشمند — اما او به شهردار یک شهر کوچکتر از شهر ما در حال حاضر” بایدن گفت: در این مصاحبه از Manchester, NH.

“و بنابراین آنچه که او انجام می شود ؟ آنچه — که — او کشیده با هم ؟ آیا او می دانم که هر یک از رهبران خارجی?”

در ضمن وارن که سوم به پایان رسید در آیووا اصرار او مجبور نیست به پایان میان دو همسایه در نیوهمپشایر موفق باشد.

“نگاه راه من این است که آن را برای رفتن به یک مبارزه طولانی … ما ساخته شده است یک کمپین برای رفتن از راه دور,” او گفت: ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر