برنی ساندرز می گوید: “برنامه اصلی’ به بودجه در بخش مالیات های جدید دعاوی

برنی ساندرز منتشر واقعیت-ورق دوشنبه شب توضیح داد که او می خواهم خود را پرداخت فراگیر جدید برنامه های دولت از طریق مالیات های جدید و عظیم پرونده های حقوقی و همچنین با کاهش هزینه های نظامی, در میان روش های دیگر است.

تلاش به دنبال سر شکایت از جمهوری خواهان و برخی از رقیب دموکرات که برنامه های خود بودند و از لحاظ اقتصادی غیر واقعی به خصوص پس از چرخش سر رادیو فردا مصاحبه است که در آن نا امید سناتور ورمونت گفت که او نمی تواند “سر و صدا کردن به شما در هر nickle و هر سکه” در مورد پیشنهاد خود را هزینه.

او منتشر شد طرح خود را در وب سایت خود را فقط چند دقیقه پس از امیدوار کننده برای انجام این کار در طول سی ان ان تاون هال.

اما واقعیت-ورق برجسته برای اولین بار است که بسیاری از ساندرز’ انتظار می رود اقدامات صرفه جویی در هزینه با تکیه به شدت بر حدس. برای مثال ساندرز’ پیش بینی های اعلام شده بدون ارائه جزئیات است که خود را سبز معامله جدید طرح ایجاد “20 میلیون شغل جدید,” بنابراین اطمینان $2.3 تریلیون در “جدید درآمد مالیات بر درآمد است.”

علاوه بر این ساندرز وعده داده است که “جلوگیری از فاجعه آب و هوا ما را نجات دهد: $2.9 تریلیون بیش از 10 سال $21 تریلیون بیش از 30 سال و $70.4 تریلیون بیش از 80 سال است.” هیچ اطلاعات ارائه شده به اعتبار است که ادعا اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ملی آب و هوا ارزیابی در بر داشت که آن را ممکن است تغییر آب و هوا می تواند به کاهش اندازه اقتصاد آمریکا 10 درصد تا پایان قرن فرض کنید هیچ تغییرات قابل توجهی در تکنولوژی یا سیاست رخ می دهد.

ساندرز ادعا می شود قادر به جمع آوری “$3.085 تریلیون ساخت صنعت سوخت فسیلی خود را پرداخت آلودگی از طریق دادخواهی هزینه ها و مالیات و از بین بردن فدرال یارانه های سوخت های فسیلی.” او بارها و بارها پیشنهاد شده در کمپین بلیزرز که او را مستقیم وزارت دادگستری به دنبال صنعت سوخت فسیلی اگر چه معلوم نیست که چگونه موفق است که حقوقی استراتژی خواهد بود.

بهداشت و درمان اگر چه برخی از حزبی برآورد قرار داده اند هزینه ساندرز’ “مدیکر برای همه” پیشنهاد در بیش از $32 تریلیون ساندرز’ واقعیت-ورق دو برابر را در یک “پیشنهاد یک منو از گزینه های تامین مالی است که بیش از پرداخت” برای این برنامه است.

در میان گزینه های در دسترس: “ایجاد یک 4 درصد درآمد مبتنی بر پرداخت حق بیمه توسط کارکنان معافیت اولین $29,000 درآمد برای یک خانواده چهار” و همچنین تحمیل 7.5 درصد “درآمد مبتنی بر پرداخت حق بیمه توسط کارفرمایان معافیت اولین $1 میلیون نفر در حقوق و دستمزد برای محافظت از کسب و کارهای کوچک.”

پس انداز خواهد آمد از بین بردن “سلامت هزینه های مالیاتی که دیگر نمی خواهد نیاز تحت مدیکر برای همه” و “بالا بردن بالا و حاشیه نرخ مالیات بر درآمد به 52 درصد در درآمد بیش از 10 میلیون دلار.”

کاهش هزینه های دفاعی توسط “$1.215 تریلیون دلار” خواهد بود دست یافتنی توسط “پوسته پوسته شدن عملیات نظامی در حفاظت از جهانی نفت عرضه” ساندرز’ واقعیت-ورق ادامه داد. هزینه های دفاعی است که میله میله به مجموع $934 میلیارد دلار از اکتبر. 1, 2020 به هفت. 30, 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>