برنی ساندرز’ وام دانشجویی نجات موشکافی چهره

همین حالا تماس بگیرید و او را دیوانه برنی — حداقل در مقابل دانشجو-بدهی-لادن grads کالج.

بسیاری از آنها در بانک دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز به افتخار تعهد خود را برای لغو این کشور $1.7 تریلیون دلار در بدهی های دانشجویی توسط مالیات وال استریت.

ساندرز که چشم انداز به عنوان نامزد دموکرات در حال محو شدن است و یک بحث نجات پیشنهاد که ممکن است مسئول یک سهم بزرگ حمایت خود را از میان 45 میلیون آمریکایی با وام های دانشجویی, تحلیلگران سیاسی می گویند. و صرف نظر از انتخابات نوامبر نتیجه سناتور ورمونت منتقل شده سیاسی goalposts: بحران بدهی دانشجویی در حال حاضر یک کمپین موضوع جبهه و مرکز این تحلیلگران اضافه کنید.

روز جمعه در اشاره به تاثیر مالی این بیماری همه گیر کوروناویروس در وام دانشجویی وام گیرندگان رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد چشم پوشی بر بهره در وام های دانشجویی بدهکار به سازمان های فدرال تا اطلاع ثانوی.

“ما حامیان هر برنامه ای که کاهش بدهی وام دانشجویی گفت:” مایکل بلاخ یک جوان تاجر که سر راه اندازی ستون در نیویورک که به مردم کمک می کند تا مدیریت وام های دانشجویی. او به یاد می آورد استرس استقراض برای آموزش و پرورش است. بلاخ همسر فارغ التحصیل از دانشکده حقوق با بیش از 300.000 دلار در وام های دانشجویی — و او بود بیش از حد ،

“من خیره کردن چشم انداز 250.000 دلار در وام های دانشجویی در بالا از او وام” بلاخ گفت: پست. “بنابراین من در نهایت تصمیم به رها کردن از مدرسه کسب و کار.”

ساندرز’ دانش آموز امداد مانیفست عظیم مالیات و صرف سادگی برای وام دانشجویی وام گیرندگان مانند بلاخ و همسرش, تحلیلگران توجه داشته باشید.

اما ساندرز’ پررنگ طرح مطرح شده است و هیاهو در وال استریت و تحلیلگران سوال شد که واقعا بهره مند شوند.

مبارزات انتخاباتی خود گفت: این طرح خواهد بود bankrolled به لحن $2.4 تریلیون بیش از 10 سال با 0.5 درصد مالیات بر معاملات سهام و یا 50 سنت در هر 100 دلار از سهام; یک 0.1 درصد شارژ در پیوند معاملات و 0.05 درصد هزینه در معاملات مشتق.

“یک دهه پیش آمریکا متعهد تریلیون دلار به قید وثیقه از بانک وال استریت که حرص و طمع تا به حال حفره حفره اقتصاد” با توجه به Sanders. “اکنون وقت آن است که به ارتکاب یک بخشی از آن به لغو بدهی های دانشجویی است که خرد کردن 45 میلیون آمریکایی و پایین کشیدن به اقتصاد ما.”

در حقیقت می گوید: خیابان جانباز و صنعت مشاور لایحه Harts که مالیات تحمیل شده تحت این طرح خواهد بود پرداخت شده توسط مشتریان. “ساندرز’ طرح است که در واقع مالیات بر حقوق بازنشستگی و برنامه های بازنشستگی هر یک پلیس آتش نشان و معلم در کشور” Harts گفت: پست. “این فقط یک ایده بد است.”

Harts گفت: این همان اصل هر زمان که مالیات استفاده می شود برای دیگر ظاهر خوبی اهداف در نظر گرفته شده. “هنگامی که شما خرید یک ماشین فروشنده را پرداخت نمی مالیات شما انجام,” او گفت:. “هنگامی که شما خرید گاز شرکت نفت را پرداخت نمی مالیات شما انجام دهد. و هنگامی که شما برنامه ریزی بازنشستگی اقدام به خرید سهام آن مطمئن شوید که به عنوان هک نمی شود وال استریت است که پرداخت مالیات.”

Sanders برنامه در واقع می تواند باعث تشدید نابرابری اقتصادی و تحلیل گران می گویند.

“اکثر سود برای افرادی است که با کمترین مقدار از بدهی از جمله پزشکان و وکلا و دندانپزشکان و دیگران آنها به عنوان بالاترین حقوق و دستمزد گفت:” تراویس هورنزبی مدیر عامل در وام دانشجویی برنامه ریز. “کسانی که با کوچکترین توازن و کاهش حقوق بهره مند شوند کم است.”

وجود دارد نگرانی های دیگر.

“بخشش اما پس از آن چه در مورد دانش آموز که می شود یک وام روز بعد از بخشش گفت:” وس شانون از SJK برنامه ریزی مالی.

بلاخ است منتظر دعوت به رفع وام دانشجویی ظروف سرباز یا مسافر. “ما متوجه شدیم که این یک مشکل بزرگ برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها” توضیح بلاخ که ستون به تازگی راه اندازی یک برنامه برای کمک به کاربران تعیین هزینه ترین راه صرفه جویی در به پرداخت کردن وام.

“وام های دانشجویی در خط مقدم ملی گفتگو و در میان نامزدهای سیاسی” او افزود: “بنابراین من شخصا هیجان زده به آن را ببینید در مورد صحبت در سطح آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>