ایالت ورمونت برنی ساندرز به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در نوادا ریاست جمهوری قفقاز, جامد خود را در هر دو جبهه-دونده وضعیت و ترس در میان دموکرات مخالفان که او را بیش از حد لیبرال — و در عین حال غیر قابل توقف.

زود بازده نشان داد خودخوانده “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” با یک فرمانده 36-نقطه سرب بیش از نزدیکترین رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ایجاد خود اعلام کرد “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” را به عنوان روشن جلو-دونده برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

“آیا کسی را بگویم که” ساندرز کنایه آمیز شنبه شب در تظاهراتی در سن آنتونیو.

“من نمی خواهم به آنها را عصبی. اما ما در حال رفتن به برنده دموکراتیک اولیه در تگزاس” ساندرز گفت تگزاس, جمعیت, به سلامتی.

ساندرز در حال حاضر منتقل مناظر خود را به تگزاس و فوق العاده سهشنبه موقعیت خود را به رشد بیشتر خود را نماینده رهبری در طول 14-دولت قرعه کشی در مارس 3rd.

بایدن به عملکرد بدون زرق و برق بود و هنوز هم قوی ترین نشان در عین حال سابق آذربایجان سقوط کرد که به مراتب در این حزب برای اولین بار دو نامزد مسابقات.

“ترجمه آن را برای من! در حال حاضر ما در راه ما را به کارولینای جنوبی!” که در آن آینده اولیه برگزار خواهد شد Feb. 29 او گفت: هواداران در لاس وگاس.

“مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت می شود.” “اما ما زنده است و ما در حال آمدن به عقب و ما میخوایم برنده شوید.”

دموکراتها مسابقات در آیووا و نیوهمشایر هر دو به پایان رسید در نزدیکی روابط بین ساندرز و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg.

اما آن دسته از کشورهای در حال اکثریت سفید — ساخت نوادا که رای دهندگان است که حدود 40 درصد و اسپانیایی, یک آزمون بزرگ برای Buttigieg را زنده ماندن به عنوان نامزدی نبرد حرکت می کند به طور مشابه متنوع متحده است.

Buttigieg بود که در جایگاه چهارم, پشت سن. الیزابت وارن با 9 بعد از ظهر ناودان برنده در یک پست-قفقاز تجمع در لاس وگاس.

“سناتور. ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی ها گفت:” درخواست این حزب به نوبه خود به دور از جبهه-دونده در آینده مسابقات.

رئیس جمهور تهمت trolled دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب با طعنه آمیز, پیام تبریک برای بهداشت ، برنی ساندرز در خود آشکار پیروزی در نوادا قفقاز.

“به نظر می رسد مانند دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه شب. “بایدن و بقیه نگاه ضعیف و هیچ راه کوتاه مایک می توانید راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود پس از بدترین بحث عملکرد در تاریخ بحث ریاست جمهوری.”

“اجازه ندهید که آنها آن را به دور از شما!” او گفت: سناتور ورمونت.

این مسابقه شامل نمی شود مایک بلومبرگ که وارد انتخابات ریاست جمهوری بیش از حد دیر به شرکت در آن برای اولین بار چهار مقدماتی و قفقاز.

مغلوب ساختن پیشی جستن است آمار بلومبرگ با تکرار توییتر توهین در روزهای اخیر بیش از خود رفتن در این هفته بحث دموکراتیک.

آن زمان پنج ساعت برای حزب عدالت و به شمارش آن برای اولین بار 10 درصد از جلسه رای تایید نگرانی در مورد پشت صحنه مشکل با شمارش روش.

تقریبا 75,000 مردم بازیگران اولیه رای گیری پیش از روز رای گیری اولین مسابقه در یک وضعیت که در آن سفیده را تشکیل می دهند کمتر از نیمی از جمعیت.

نوادا حزبی فرایند شبیه به یک مورد استفاده در آیووا Feb. 3 که محلول به آشفتگی زمانی که یک glitchy جدید نرم افزار توسعه یافته برای کمک به شمارش آرا موفق به تابع.

نوادا رها شده و قصد دارد با استفاده از آیووا برنامه و بنیاد با هم یک سیستم است که با استفاده از iPads ها از قبل با یک ابزار جدید برای شمارش آرا و ترکیب اولیه-مجموع رای. حزب عدالت و اصرار داشت که حوزه داوطلبان شده بود به طور کامل آموزش دیده — اما هشدار داد که نتایج نهایی ممکن است اندکی شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de