برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر اولیه در تیغ نازک پیروزی بیش از پیت Buttigieg

“به این دلیل است که ما برنده این امشب در نیوهمپشایر و ما برنده در آیووا است که داوطلبان ما” گفت: خیلی خوشحال ساندرز.”

“ما بی سابقه جنبش مردمی از ساحل به ساحل. ما کنار هم قرار دادن چند جنس, چند نژادی جنبش سیاسی. این جنبش از ساحل به ساحل که ما در نهایت باید یک اقتصاد و یک دولت است که با این نسخهها کار برای همه ما است.”

و در هیچ یک بیش از حد-محجبه ضربه تند وشدید زدن در مایک بلومبرگ گفت که این جمعیت “در این نقطه در مبارزات ما در حال بدست گرفتن میلیاردرهای و مبارزات بودجه توسط میلیاردرهای.”

Buttigieg سابق-South Bend, Ind. شهردار آمد بسیار نزدیک به شکست دادن سناتور ورمونت ارسال یک دوم-محل پایان با 24.3 درصد آرا و بیش از 4000 رای جدا کردن این دو است.

“با تشکر از شما یک کمپین است که برخی از گفت: نباید در اینجا در تمام نشان داده است که ما در اینجا به ماندن” افغانستان نظامی کهنه به جمعیت گفت فقط چند دقیقه زودتر به فریادهای “رئیس جمهور پیت!”

نیوهمپشایر نتیجه تاج Buttigieg یک مدعی جدی برای نامزدی با وجود اینکه به طور مداوم برای انتقاد از عدم وجود خود را از واشنگتن تجربه و مجموعه تا یک نبرد شدید بین دو نفر از نامزدها که تسلط مترقی و معتدل جناح در حزب دموکرات است.

به عنوان Buttigieg به جمعیت گفت که او تا به حال تحسین سناتور سندرز از او یک دبیرستان و یادآوری آنها را به “رای آبی مهم نیست که” تلخ ساندرز طرفداران در طرف دیگر از شهر هو با صدای بلند و گریه “وال استریت پیت.”

سناتور. ctq از مینه سوتا بود و همچنین ویکتور در سه شنبه شب در پایان در جایگاه سوم با 19.8 از آرا پس از او بدون زرق و پنجم پایان در هفته گذشته آیووا انجمن.

او در حال حاضر گسترش مبارزات انتخاباتی او در عملیات, نوادا, کارولینای جنوبی و چندین سوپر شنبه متحده است.

“سلام آمریکا! من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک تجمع در کنکورد. “قلب من پر است امشب. در حالی که هنوز رای گیری در سمت چپ به تعداد ما را مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه است.”

با وجود این به طور کلی برنده ساندرز و Buttigieg کردم همان تعداد نیوهمپشایر 24 نمایندگان در نه هر کدام با Klobuchar گرفتن تا دیگر شش.

این یک ویرانگر شب با این حال برای مبارزات بهداشت ، الیزابت وارن از ماساچوست و به خصوص سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به پایان رسید در جایگاه چهارم و پنجم به ترتيب با 9.4 درصد و 8.4 درصد از آرا.

با کمتر از 15 درصد از آرا هر دو نامزد دور اول-در-این-ملت اولیه با صفر داشت.

تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ و کلرادو سناتور مایکل بنت نیز به حالت تعلیق بلند شات مبارزات پس از اتمام با کمتر از 3 درصد از آرا.

وارن خطاب به پیروان خود در اوایل شب پذیرش کبودی نتایج اما تعهد به ماندن در مسابقه و شعار خودش را به عنوان تنها نامزد برای متحد کردن حزب دموکرات است.

او همچنین هشدار داد از تلخ جناحی نبرد بین ساندرز زمینه را مترقی ترین نامزد و Buttigieg.

“ما نمی توانیم به سقوط به جناح. ما نمی توانیم به هدر دادن قدرت جمعی ما. ما پیروز خواهد شد که ما گرد هم می آیند” 70 ساله گفت: او وفادار.

بایدن بود 1000 مایل دور در کارولینای جنوبی در حال فرار از شهر قبل از انتخابات تا به حال حتی بسته به میزبان یک رویداد که در آن او قول داد که او را یک گشت با رای دهندگان توسط سمت خود را.

“این است که بیش از مرد است. ما فقط شروع کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر