شرط پوشش-دستگاه کریقتن قبل از بازار قیمت بگیر تا

سنت جان در ادامه به تلو تلو خوردن به خط پایان از آنچه که تبدیل به یک ناامید کننده فصل بسکتبال کالج.

چهارشنبه طوفان سرخ موفق به پوشش یک نقطه گسترش +121/₂ در 71-60 از دست دادن در ویلانووا. اما بود که نهم خود را آشکار دست دادن در گذشته 11 بازی. سنت جان فقط 2-5 برابر گسترش آن گذشته هفت, حتی با این دید را پوشش میدهد. تیتر-ساخت دسامبر پیروزی بر غرب ویرجینیا و آریزونا در حال خاطرات دور.

یکشنبه, St. john’s میزبان سخت-شارژ کریقتن Bluejays (ظهر FS1). کریقتن شده است بازی برخی از بهترین های بسکتبال در این کشور در چند هفته گذشته:

  • کریقتن برنده است نه از آن گذشته 10 در سختی بزرگ شرق است. هر چند این کنفرانس نیست و باید یک تیم در حال حاضر پیش بینی شده برای به دست آوردن شماره 1 یا شماره 2 دانه در مسابقات NCAA آن را با کیفیت.
  • کریقتن را پوشش داده است پنج در یک ردیف و هشت نفر از آن گذشته و نه در برابر قیمت ها در بازار شده اند که خیره به رسمیت شناختن اواخر فصل موج. کریقتن را پوشش می دهد آمده اند 17, 11 1/₂, 21, 10 1/₂, 3 1/₂, 21 1/₂, 5 1/₂ و 17 امتیاز. اگر خطوط منتقل شده بود پنج امتیاز نسبت به کریتون, آنها می خواهم هنوز هم می شود 7-2 ATS گذشته نه. شش دو رقمی را پوشش می دهد در آن مخلوط شود.
  • کریقتن یورش برده و به بالا از بزرگ شرق در بازار-احترام رتبه بندی ارسال شده توسط Ken Pomeroy (kenpom.com) و جف Sagarin از ایالات متحده آمریکا امروز. این Bluejays در بالای رتبه بندی ده سراسر کشور در اواسط هفته در هر دو ارزیابی. هنوز هم ممکن است زمان برای به دست آوردن نخبگان هشت بذر.

در بدترین حالت این Bluejays خواهد بود یک تیم هیچ کس می خواهد برای به اجرا در اواخر این ماه. اگر از فرم اخیر همچنان آنها را محکم در لیست کوتاه از قهرمانی ملی امیدوار.

یک نقطه بالقوه آسیب پذیری ورود رقص به نظر می رسد تیم دفاع. یک “تنظیم دفاعی بهره وری” رتبه بندی در اواسط دهه 60 (نقاط مجاز برای تنظیم سرعت و برنامه ریزی به عنوان محاسبه Pomeory) به نظر می رسد قوی در مقیاس ملی از 353 تیم است اما بسیار بدتر از رقیب دیگر پیش بینی شده برای رفتن عمیق در این مسابقات است.

یکی-و-انجام است خطرناک برای تیم های که باید شلیک کنید و هر زمان به پیشبرد … به خصوص زمانی که آنها را به اجرا برتر دفاع.

سنت جان را حمل جرم در رتبه حدود 125 و دفاع در رتبه حدود 60 به نهایی خود را هفت روز پس از عمل است. پس از برخورد با کریتون, قرمز طوفان بازدید ساقی در چهار شنبه (7 بعد از ظهر CBSSN) و سپس میزبان مارکت در روز شنبه. 2020 شرقی و مسابقات آغاز خواهد شد مارس 11 و اجرا را از طریق 14 مارس ، سنت جان در حال حاضر قفل شده است به یک شب باز اولیه به عنوان یک شماره 8, 9 یا 10 دانه.

چگونه باید به شما نقص سنت جان و کریقتن بقیه راه است ؟ برای طوفان سرخ, سعی کنید به ارزیابی انرژی و شور و شوق. وجود دارد هیچ دلیلی برای شرط بندی بر روی یک گروه که پرتاب در حوله. برای کریتون پرواز با Bluejays تا زمانی که بازار حاضر به اذعان آنها به طور مداوم بالا سطح از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im