الیوت دانشگاه بنیادگرای مسیحی کالج در مرکز 35 میلیون پول-شویی طرح که تا به حال نیز نیرنگ نیوزویک التماس کرد گناه را به یک جرم و بزه در این مورد در روز پنج شنبه.

کالیفرنیا بر اساس کتاب مقدس کالج التماس کرد گناه را به یک تعداد از توطئه و یک تعداد از جعل سوابق و موافقت به پرداخت $1.25 میلیون دلار جریمه بیش از 24 ماه.

اندرو لین سابق رئیس هیئت امنا در الیوت رو با مچ دست و کف دست زدن قبل از قاضی دادگاه منطقه منهتن اموزش Pickholz توافق به خدمت نیست در اجرایی یا مدیریتی ظرفیت در الیوت در طول دو سال آینده در تقریرات پنج شنبه.

Pickholz حکم داد که اگر تعهدات برآورده بیش از دو سال آینده این دانشگاه قادر خواهد بود تا دوباره به اعتراف به بزه شارژ خواهد شد و محکوم به شرطی تخلیه.

دادستان ادعا که چندین ساله پول شویی طرح — مغز متفکر توسط اتین Uzac از بنیانگذاران IBT رسانه ای که متعلق به رادیو فردا و رسانه های مسیحی مدیر عامل ویلیام اندرسون — مورد استفاده قرار گرفت برای حفظ عملیات از هر دو سازمان های شناور و برای الیوت به خرید زمین در شمال ایالت نیویورک است.

Uzac و اندرسون هر دو مجرم Feb. 14 قبل از قضاوت Pickholz به یک تعداد از پول شویی و یک تعداد از تقلب در یک پیشنهاد برای جلوگیری از پرتاب در slammer است. اواز یا موسیقی دو نفری بازگشت برای صدور حکم نهایی در آوریل 20 در آنچه که انتظار می رود به هیچ-زندان محکوم کرد.

تریسی دیویس رئیس جمهور از San Francisco-بر اساس کالج, نمایندگی الیوت در جلسه پنج شنبه. شوهر, Jonathan Davis دیگر از بنیانگذاران IBT, رسانه های باقی مانده در راس این عملیات است.

الیوت تاسیس شد و توسط پیروان برانگیز کره ای روحانی دیوید Jang و اعضای آن چه کسانی هستند به نام “جامعه” بودند که از نزدیک درگیر در تاسیس و در حال اجرا از IBT که خریداری شده نیوزویک در سال 2013.

همان سال الیوت خریداری سابق هارلم دره مرکز روانپزشکی در Wingdale نیویورک برای $20 میلیون دلار برای گسترش برنامه های کوچک, کالج در 900 هکتار زمینه. اما منابع می گویند بسیاری از ساختمان ها در این زمینه خالی باقی می ماند.

17 ماه هیئت منصفه پروب منفجر شد و به نمایش عمومی در ماه ژانویه 2018 زمانی که پلیس از منهتن دفتر دادستان منطقه حمله نیوزویک دفاتر و carted دور 18 کامپیوتر سرور.

دادستان در نهایت متهم که کامپیوتر فروشنده Oikos شبکه بود کمک متهمان به دست آوردن وام های جعلی برای تجهیزات با تکنولوژی ارزش به مراتب کمتر از این فاکتورها نشان داد.

پول نقد بیش از حد در طول چند سال واریز شد به حساب کنترل توسط متهمان.

مارک Agnifilo یک وکیل برای Uzac گفت: همه پول از متقلبانه به دست آمده وام شده و بازپرداخت با علاقه و مجازات است.

“هیچ یک از وام دهندگان از دست یک سکه” او گفت: پست در زمان Feb. 14 شفاعت.

دادستان تا به حال شده است در ابتدا فشار برای مجازات شدیدتر و زمان زندان برای متهمان اما شد خواهد Pickholz.

یک سخنگوی الیوت گفت: “مدرسه را تحت یک فرایند است که زمانی که با موفقیت به اتمام, اجازه می دهد تا برای یک قطعنامه با دو بزه اتهامات مربوط به وام های تجاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de