بایدن تقریبا می دهد شماره تلفن خود را در تلویزیون زندگی می کنند در طول coronavirus بیهوده گویی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تقریبا ارائه شماره تلفن خود را به صورت زنده از تلویزیون جمعه.

در یک عاطفی coronavirus مربوط به سوال بایدن خواست آمریکایی ها برای تماس با عزیزان و مردم آنها می دانستند که برای کمک به عبور زمان از غم و اندوه.

“پیام من این است که خدا شما را دوست دارد. شما می دانید که من از دست یک زن و شوهر از کودکان. من از دست داده ام ، و آن را فوق العاده دشوار است را از طریق رفتن. و آن را سخت تر به رفتن را از طریق زمانی که شما نه به حال یک فرصت شود و به فرد در حالی که آنها در حال مرگ” بایدن گفت: خفگی در طول سی ان ان تاون هال.

“درخواست کمک بعد از آن. به دنبال کمک. صحبت کردن با افرادی که از طریق آن بوده است بنابراین آنها می دانند که آنها می دانند که آنها می توانند به شما بگویم که شما می توانید از طریق آن” بایدن ادامه داد. “و هنگامی که شما آن را ندارید شما رو برای دریافت کمک. و توسط راه تماس … من قصد ندارم به گوشی من. اما به هر حال کسانی شده اند که از طریق آن شما می توانید تماس با من مبارزه است. من خوشحال به سعی کنید به صحبت کردن با شما. نه این که من یک متخصص اما فقط داشتن شده است وجود دارد, من خیلی متاسفم برای شما.”

بایدن به نظر می رسد در تاون هال طریق مجازی قلاب تا از خانه اش در ویلمینگتون که در آن او شده است quarantining خود را در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>