بایدن-Burisma پروب قرار داده و در پشت رایتر میان شیوع کروناویروس

سنا توافق-رهبری تلاش برای بررسی هانتر بایدن نقش در هیئت مدیره شرکت گاز اوکراین Burisma منابع به نظر می رسد در این بیماری همه گیر کوروناویروس منتقل شده همه از کنگره توجه است.

این کاوشگر به نظر می رسد به در نظر گرفتن تنها چند هفته پیش پس از سنا امنیت داخلی کمیته به رهبری سناتور. ران جانسون (R-Wis.) به اندازه کافی امن پشتیبانی برای رای دادن به نفع راه اندازی یک کاوشگر به جوانتر بایدن در اوکراین در طول پدرش تصدی به عنوان معاون رئیس جمهور.

در حال حاضر با کروناویروس در خط مقدم آمریکا در ذهن جانسون می گوید پروب شده است را در خود نگه دارد — حداقل تا زمانی که پس از آمریکا و تمدید زنگ تفریح به پایان می رسد که در آوریل 20.

“بسیار وجود دارد ما می توانیم برای زمان حال وجود دارد؟” جانسون گفت: زمانی که خواسته هیل در مورد احضاریه برنامه “آن است که آنچه در آن است.”

کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley (R-Iowa) که در حال کار با جانسون در پتانسیل پروب گفت: خروجی که کار هنوز هم در حال انجام بر روی این موضوع توسط مجلس سنا و کمیته مشاوران اما قانونگذاران تمرکز در جای دیگر.

“ما نظارت تیم در ادامه کار خود را در حال انجام امور” Grassley سخنگوی تیلور Foy گفت.

مجلس سنا خواهان استدلال می کنند که دموکرات ریاست جمهوری سناتور جو بایدن ممکن است عمل نامناسب به عنوان معاون رئیس جمهور زمانی که پسرش شکارچی — که تا به حال هیچ مواد تجربه برای این کار — داده شد بالا پرداخت صندلی در هیئت مدیره از Burisma زمانی که سالمند بایدن ٬ مسئول سیاست آمریکا در مورد اوکراین است.

این Bidens باید هرگونه تخلف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>