بایدن درصدد سه شنبه انتظارات پس از کارولینای جنوبی برنده

تازه خود توجهی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه, معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به عنوان انتظارات که مبارزات انتخاباتی خود را باید به خوبی انجام دهد در سه شنبه گفت هنوز هم وجود دارد “کشورهای بزرگ” که هنوز به رای دادن.

بایدن در حاشیه “فاکس نیوز روز شنبه گفت:” او برای اولین بار از محل پایان با 48.8 درصد از آرا است “افزایش بزرگ” شروع می شود که “واقعی باز گشت” برای مبارزات انتخاباتی خود اما افزود که “ما باید یک راه طولانی برای رفتن. این یک ماراتن است.”

فاکس نیوز’ کریس والاس اشاره کرد که بایدن در یک نقطه ضعف در 14 متحده است که رای گیری در روز سه شنبه به دلیل مبارزات دیگر مانند بهداشت ، برنی ساندرز’ و مایک بلومبرگ را باید صرف پول بیشتر و بزرگتر از حضور در زمین است.

والاس خواسته بایدن چه اتفاقی می افتد اگر او می شود “clobbered” روز سه شنبه هنگامی که 34 درصد از تمام نمایندگان خواهد بود تا برای grabs.

“این قطعا کمک نمی کند. اما در بسیاری از کشورهای بزرگ در آینده پس از آن” بایدن گفت: با توجه به مقدماتی که هنوز هم برگزار می شود در فلوریدا و جورجیا در پنسیلوانیا و میشیگان.

“من یک دانشمند هستم و نه یک مرد عاقل من بودن مرگبار جدی: من احساس خوبی در مورد که در آن ما می شود.” “من فکر می کنم آن را در مورد پیام من فکر می کنم که مردم می دانند که من هستم, من فکر می کنم ما در حال حاضر شروع به جمع آوری پول من فکر می کنم همه چیز در حال چیدن اما خواهیم دید.”

بایدن خواسته شده بود که او چگونه می تواند به رقابت با بلومبرگ میلیاردر که صرف بیش از 500 میلیون دلار پس از ورود به 2020 نژاد در ماه نوامبر و در حدود سه دقیقه از تلویزیون زمان در دو شبکه برای نخست بار آدرس یکشنبه شب.

“خود را نشان می دهد با انجام به عنوان بسیاری از مطبوعات و رسانه ها به دست آورده به عنوان من می توانم” بایدن پاسخ داد. “پول می توانید خرید بسیاری اما آن را نمی توانید پنهان کردن خود را ضبط و آن را نمی تواند به شما چیزی است که شما هستند. مایک یک جامد جدی پسر او در بحث و در حال حاضر ما قادر به بحث در مورد تفاوت که ما داریم.”

“اما من فکر می کنم حزب دموکرات است که به دنبال یک دموکرات — و نه سوسیالیستی و نه جمهوریخواه سابق اما یک دموکرات — به بود خود را نامزد” بایدن اضافه شده است.

او نیز خواسته شد در مورد نگرانی های ابراز شده توسط برخی از دموکرات ها که ساندرز’ نظراتش می تواند اثر منفی در رای گیری کنگره و دولت در انتخابات و اینکه آیا کاندیدای میانه باید تجمع در برابر Sanders.

“این برای من از هر نامزد دیگر آنها باید خارج از مسابقه آنها می خواهید بدانید که آیا یا نه آنها باقی می ماند و ماندگار می شود.” “من فکر می کنم این مقدماتی که در حال رفتن به دنبال رفتن به باد افشان که زمینه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im