دولت بزرگ پیمانکار جدید بروشور قرار دادن کارگران در خطر ابتلا به کروناویروس

نیویورک پیمانکار می کند که بیش از 1 میلیارد دلار ارزش کسب و کار با سیستم حمل و نقل است و فرستادن کارگران به خطر بالا برای مکانهای با هیچ حفاظتی تجهیزات کم اهمیت جلوه دادن coronavirus و امتناع از اجرای اجتماعی فاصله این پست یاد کرده است.

عمومی-داد و ستد بروشور های جدید از امریکا می سازد اتوبوس برای MTA و عمل دو امکانات در نیویورک — one in Jamaica, Queens, و دیگری در جیمز تاون در خارج از بوفالو همراه با کشت و دیگران در سراسر کشور است.

در کوئینز تکنسین های فرستاده شده اند به حداقل شش MTA, اتوبوس, انبار که در آن وجود دارد آلوده شده است کارکنان — اما داده شد بدون اخطار از مدیران خود را و یا هر گونه تجهیزات حفاظتی یک خشم کارگر آشکار به پست زیر به شرط ناشناس ماندن.

“آنها فقط گفت:” هی برو اینجا “که در آن” کارگر گفت.

پست قادر به تایید دو نفر از آن مکان تا به حال آلوده کارکنان از طریق MTA و MTA منبع — اما این سازمان نمی تایید یا رد عفونت در چهار انبار.

وی افزود techs که فرستاده شد به مکان قبل و بعد از MTA کارکنان متوجه آنها آلوده نیست پیدا کردن آنها می تواند بوده است در معرض تماس با ویروس تا زمانی که آن را می آید تا در طول بازی گاه به گاه “گفتگوی آزاد” با MTA کارگران در انبار و یا آن را در خبر.

در یک بیانیه یک MTA سخنگو گفت:”در هر پروتکل هر یک از کارکنان و یا پیمانکاران که نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی اطلاع داده خواهد شد به طور مستقیم.”

اما بروشور های جدید مدیریت هرگز مطلع تکنسین های خود.

“ما احساس وحشتناک آن را یک ماده از انجام من می خواهم برای ادامه داشتن یک شغل و خطر ابتلا به بیمار یا خانواده بیمار ؟ یا من لازم نیست به اندازه کافی پول برای پرداخت صورتحساب من,” او گفت:.

“ما با هم منطبق هستند یا ما کار ندارد.”

علاوه بر این زمانی که techs ارسال به سرویس اتوبوس تازه کردن خیابان های شهر گاهی اوقات هیچ کس دیگری در صحنه و اتوبوس نیست و پاک است.

MTA ادعا کرد “اتوبوس رفتن و یا در حال بازگشت از فروشندگان ضد عفونی هستند” اما کارگر گفت که همیشه چنین نیست و آنها حتی نمی باید ضد عفونی کننده دست برای محافظت از خود.

“ما درخواست کرده اند [تجهیزات حفاظت شخصی] وجود دارد هیچ کدام در سهام در این مرحله پس ما را به آنچه که ما انجام دهد” این کارگر گفت.

“Techs کمک به هر یک از دیگر مانند ‘سلام من این دستکش در اینجا شما باید برخی از” یا ” هی من رو از این پس یک بسته دستمال مرطوب.'”

در ضمن در جیمز تاون یک کارمند که همچنین خطاب به ارسال در خواست نامش فاش نشود گفت: مدیریت سایت بارها عنوان تهدید ویروس.

“هنگامی که این سوال پرسیده شد که چه می خواهیم و می آید اینجا ؟ او گفت: “من در مورد آن نمی دانند. من نمی تماشای اخبار. من در میانهی شب به تماشای اخبار پس 2013,'” کارگر گفت.

“من شنیده ام او را می گویند بارها در طول این نشست ‘آن را بیش از ضربه.'”

در یک بیانیه جدید بروشور ادعای آنها “exhaustively ابلاغ” با کارکنان خود را در طول بحران “شده است اجرای دقیق دستورالعمل های مربوط به COVID-19 در همه از امکانات ما است.”

“بروشور های جدید به هیچ وجه اغماض از کوردلی و بی معنی دست زدن به کارکنان در طول این زمان دشوار است. ما معتقدیم اتهام اعمال غیر مسئولانه هستند غیر اخلاقی” این شرکت اعلام کرد.

“ما کارکنان و خانواده های آنها به ما نیاز دارند فقط تا آنجا که ما به آنها نیاز دارید و ما در حال انجام بهترین های ما برای حفظ شغل پایدار در این شرایط سخت و چالش برانگیز اقتصادی آب و هوا در حالی که مسئولانه اولویت سلامت و رفاه کارکنان و خانواده های آنان است.”

این جیمز تاون تسهیلات باعث می شود قطعات نیویورک اتوبوس در میان سایر شهرداری ها و طرح از گیاه باعث می شود اجتماعی فاصله “غیر ممکن” کارگر گفت.

“شما فقط می توانید آن را ببینید بر روی زمین کار گروه از مردم در هر نقطه از دو تا پنج نشسته اند و با هم صحبت کردن… هیچ عضو از مدیریت است که گفتن آنها را نمی شود به آن نزدیک” کارگر گفت.

“هنگامی که شما راه رفتن پایین راهرو شما احتمالا سه پا از دو نفر در هر پنج یا شش فوت است.”

حداقل یک مدیر سایت “اتحاد نگرش است که آن را فقط آنفولانزا.”

علاوه بر این, بسیاری از کارگران به اشتراک گذاری همان “جامعه” ابزار و آنها در حال بررسی این کارگر اضافه کرد: کارکنان در آینده بیمار اما نمی شود گفت: به خانه بروم.

“من متوجه شده مردم در حال عطسه اینجا مردم سرفه اینجا. آنها همیشه خود را پوشش دهان” کارگر گفت.

“مردم در حال, ترس اعلام کرد که آنها بیمار به دلیل حضور و غیاب سیاست است که هنوز هم در اثر.”

حکم جدید از فرماندار اندرو کومو نیاز به برخی از کسب و کار به ارائه دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای هر بیمار با COVID-19 یا تحت اجباری قرنطینه و او هم التماس بیمار کارگران به ماندن در خانه — اما بروشور های جدید مدیران نمی رله دستورات به گفته برخی از کارگران است.

کومو نیز مورد نیاز همه غیر ضروری کسب و کار به بستن مغازه یکشنبه شب اما بروشور های جدید باز مانده است گفت: آنها در حال تولید اتوبوس برای حمل و نقل انبوه هستند و ضروری کارگران گفت.

“اما ما در کارخانه ما تنها ساخت قطعات برای اتوبوس های جدید است. و کسانی که اتوبوس ها معمولا برای نشستن چند ماه قبل از آنها به فروش می رسد ، ” جیمز تاون کارگر استدلال کرد.

این شرکت اعلام کرد آنها بسته خواهد شد هفت گیاهان در سراسر کشور در دریا. 30 جمله جیمز تاون اما نمی توان ارائه هر نوع پرداخت. آنها درخواست کارگران برای استفاده از زمان پرداخت کردن یا رفتن بیکاری تا زمانی که آنها بازگشایی شده است.

تیم Dubnau از ارتباطات کارگران آمریکا, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده بروشور های جدید کارکنان در مینه سوتا انجام می دهد و تصمیم گیری است.

“این مردم هستند که کار کرده ام گاهی اوقات سال برای این شرکت اختصاص داده شده خود را در تمام مشاغل به کار برای این شرکت است. و سپس آنها فقط لگد به محدود مانند یکبار مصرف dishrag,” Dubnau برافراشته.

کومو را کاهش دهید در این داستان اما التماس کارگران به گزارش های غیر سازگار با کسب و کار به وزارت کار.

MTA گفت: آنها “صادر روشن هدایت به پیمانکاران است که همه افراد – MTA کارکنان و پیمانکاران به طور یکسان – انتظار می رود به دنبال همان جهانی بهداشت و دستورالعمل های ایمنی در حالی که کار بر روی MTA ملک… ما نیز تاسیس پروتکل برای جمع آوری و گزارش اطلاعات در مورد COVID-19 با خطوط تماس ویژه ای برای هر دو MTA کارکنان و پیمانکاران است.”

گزارش های اضافی توسط دیوید مایر و برنادت هوگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>