Big3 می خواهد برای پر کردن coronavirus خالی با سبک hoops نشان می دهد

این Big3 در حال برنامه ریزی برای آوردن بسکتبال بازگشت به صفحه تلویزیون با برگزاری یک واقعیت به سبک سه-در-سه مسابقات در ماه آوریل است.

Big3 موسسان مکعب یخ و جف Kwatinetz شده اند صحبت کردن به چندین شبکه های تلویزیونی برای ایجاد یک مسابقات شامل بازیکنان در یک محیط جدا که مورد آزمایش منفی برای coronavirus با توجه به یاهو! ورزشی. جزئیات رویداد هنوز در بحث اند و نه نهایی.

“تا زمانی که ما می تواند به حفاظت از بازیکنان که ما را از طریق تست مناسب و قرنطینه مکعب یخ و من احساس می کنم ما می توانیم برخی از طرفداران امن و سرگرم کننده با نام تجاری بسکتبال به هر کس از طریق این بیماری همه گیر” Kwatinetz گفت: این سایت.

سابق NBA بازیکن می تواند شرکت در پروژه واقع در یک محیط جدا با توجه به موسسان. سابق NBA All-Stars مانند Amar خاوری Stoudemire جو جانسون و گیلبرت آرناس در میان بازیکنان که رقابت در Big3 پس از آن آغاز شد در سال 2017.

Ice Cube
مکعب یخگتی ایماژ

بازیکنان خواهد بود که در یک خانه بزرگ با یک زمین بسکتبال در سایت ساخته شده برای نگه داشتن بازیکنان قرنطینه در حالی که دوربین های سند زندگی خود را برای داستان مقاصد. این Big3 خواهد جایزه نقدی جوایز به برندگان.

با NBA فصل معلق به طور نامحدود مکعب یخ و Kwatinetz معتقدند این دوره از مسابقات را ارائه مهلت برای طرفداران ورزش که مایل به دیدن بسکتبال در تلویزیون. این Big3 است که انتظار می رود برای شروع فصل چهارم آن در تاریخ 20 ژوئن در ممفیس با تغییر حکومت و اجرا و کاهش سن برای راهیابی ورزشکاران از 27 به 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>