‘مسیر دوچرخه سواری تروریستی’ Sayfullo Saipov تهدید به سر بریدن اصلاحات افسر: مدارک دادگاه

متهم مسیر دوچرخه سواری تروریستی Sayfullo Saipov تهدید به سر بریدن فدرال اصلاحات افسر بارها و بارها از بیدار شدن او در حالی که او قفل شده است تا در شهری مرکز تادیبی از یک دادگاه جدید تشکیل پرونده جزئیات یک گنجینه از دولت شواهد علیه او مدعی.

Saipov که متهم به قتل هشت نفر در طول سال 2017, هالووین, حمله تروریستی در سمت غرب بزرگراه به اتهام تهدید افسر on Dec. 17 سال گذشته بارها و بارها برای کوبیدن درب در شب ساخت آن را سخت برای داعش-پیرو به خواب در شب پر متحده است.

“در طول این دوره از این رویارویی متهم تهدید به کشتن افسر. در واقع به عنوان متهم بعد از اعتراف به MCC را کمیته انضباطی (این “کمیته”) او گفت: افسر که اگر افسر جرأت باز کردن متهم در سلول در دو دقیقه دیگر هم بود برداشت تا خود را مرده بدن,'” تشکیل پرونده متحده است.

روز بعد هنوز عصبانی از قبل از حادثه Saipov مانع یک دوربین امنیتی در تلفن همراه خود را و گفت که او نمی خواهد آن را حذف کنید تا زمانی که “افسر سر قطع شد” و سپس با اشاره به افسر “به عنوان یک حیوان” با توجه به تشکیل پرونده.

A note allegedly recovered from Sayfullo Saipov's truck.
توجه داشته باشید گفته بازیافت از Sayfullo Saipov کامیون.

“دوباره متهم unapologetically بستری این تهدید به کمیته گفتن این کمیته که او می خواست به ‘قطع این حیوانات سر,'” دادستان ادعا می کنند.

دولت حرکت ظ اواخر روز سه شنبه توصیف تمام شواهد آنها برنامه ریزی برای معرفی در Saipov آینده مارس محاکمه و تمام موارد آنها می خواهند دادگاه به رد.

آنها برنامه ریزی برای تماس در برخی از Saipov 11 زندگی قربانیان برخی از کسانی که به طور دائم ریخت پس از حمله و را شامل می شود هرگز قبل از دیده می شود توجه داشته باشید که Saipov گفته می شود در سمت چپ صحنه است.

توجه داشته باشید در تصویر در حال حرکت است و وقاحت کشیده شده است تصویر نمایش سه renditions داعش پرچم و همچنین سه مجموعه از همان متن عربی که تقریبا ترجمه برای “هیچ خدایی جز خدا و محمد پیامبر او است” و “اسلامی بوده است. آن را تحمل” عبارت “معمولا برای اشاره به داعش” با توجه به دادستان.

Saipov یک Uzbeki مهاجر, چهره, مجازات مرگ اگر محکوم کرد.

The scene of the terror attack
پل Martinka

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>