پدر یوگا داغ مطمئن شوید که عزیزان خود را از میله های داغ.

پس از سالها جمع آوری گرد و غبار در میامی انبار تقریبا نیمی از متهم متجاوز Bikram Choudhury زرق و برق دار, ماشین, مجموعه هم اکنون می توانید به صورت آنلاین مشاهده. خانه حراج RM ساتبی نوشته شده در تصاویر از 22 Choudhury خیره کننده اتومبیل های قدیمی در وب سایت خود را جلوتر از حراج که یوگی 76 گفته سعی در خنثی کردن.

بازاریابی مواد مارس 20 و 21 حراج در پالم بیچ Raceway بین المللی به رخ کشیدن از پنج Bentleys و ده رول-Royces قدمت به عنوان دور به عنوان سال 1937 از جمله 1961 فانتوم V تور خودروسواری بزرگ به ارزش تا آنجا که $90,000.

همچنین نادر 1969 Intermeccanica Murena 429 GT — برای اولین بار فقط 10 تا کنون ساخته شده است, حراج خانه می گوید. ایتالیایی sport wagon توسط یک فورد موتور V8 و دارای قرمز و سفید چرم کشور با توجه به فهرست.

RM ساتبی برآورد soon-to-be-خودروهای فروخته شده به ارزش $850,000 به 1.1 میلیون دلار در دسترس نباشد خانه حراج سخنگوی Meghan medical. hobbyist گفت. آنها در حال ارائه بدون رزرو به معنی آنها می توان به فروش می رسد بدون در نظر گرفتن قیمت.

عنوان پست گزارش داد اوایل این ماه به فروش خواهد آمد حدود سه ماه پس از میامی پلیس کشف و ضبط باارزش اتومبیل در یک انبار که در آن Choudhury گفته stashed آنها بیش از سه سال پیش در میان تورنت شکایات حقوقی از زنان او را متهم به آزار و اذیت جنسی و دیگر سوء.

حراج در حال انجام است در دستور Robbin Itkin ورشکستگی متولی مسئول بازپرداخت Choudhury طلبکاران از جمله یک گروه از زنانی که برنده میلیون ها دلار در قضاوت در برابر او.

Choudhury — که عمل یک بار اغوا شده افراد مشهور شاگردان مانند مدونا, اشتون کوچر و جنی مک کارتی — اعتقاد بر این است که به خود و حتی بیشتر بالا پایان اتومبیل که هنوز به ردیابی و ضبط کردند. متولی گفت: او در حال کار برای پیدا کردن ماشین ها و کامیون Choudhury در مدارک دادگاه برای ادامه به سود خود امضا یوگا روش در یک لوکس مکزیک رفت و آمد مکرر — هر چند که این پول باید به طلبکاران خود را.

لس آنجلس ایستگاه تلویزیون ABC7 گزارش داد اوایل این ماه که یوگی در حال حاضر به دام افتاده در مکزیک که در آن گذرنامه او ضبط شد که او سخت شاهزاده خانم Mundo امپریال هتل آکاپولکو در $180,000 لایحه. Choudhury پرداخت بخشی از هتل لایحه اما هنوز هم ممکن است بدون گذرنامه خود را به یک منبع با آگاهی از این وضعیت گفت: پست.

یک وکیل برای Choudhury, کارولین رنگ کاهش یافته است به نظر برای این داستان. یک سخنگوی hotel کاهش یافته است به نظر به دلیل نگرانی های محرمانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im