لایحه Ackman می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن به تحمیل “تمدید رخصتی بهار’ در سراسر کشور بیش از coronavirus گلایه

پرچین-صندوق سرمایه دار خیلی مهم لایحه Ackman اخراج کردن tweetstorm به رئیس جمهور تهمت در چهارشنبه پیشنهاد که به ما تحمیل سراسر کشور “تمدید رخصتی بهار” برای مبارزه با کروناویروس.

در یک سری از صبح زود توییتهایی خطاب به مغلوب ساختن پیشی جستن فعال مدیر صندوق پرچین پیشنهاد کرد که او “تعطیل کشور برای 30 روز آینده و بستن مرزها” در پاسخ به ادامه COVID-19 همه گیر است که زمین اقتصاد به توقف و فلج بازار.

“به همه آمریکایی ها است که شما با قرار دادن ما در تمدید رخصتی بهار در خانه با خانواده” Ackman توییتی در 7:51 صبح “را تنها خدمات ضروری باز است. دولت در پرداخت حقوق و دستمزد تا زمانی که ما بازگشایی شده است.”

53 ساله و میلیاردر در ادامه به پیشنهاد 30 روزه فدرال “اجاره بهره و مالیات تعطیلات برای همه است.”

Ackman که کاهش یافته است به مصاحبه روز شنبه نیز در ظاهر به دفاع از اجباری پناه-در-محل مستندات برای تمام شهروندان آمریکایی برای کنترل گسترش ویروس که رسیده 200,000 موارد در سطح جهانی صبح روز چهارشنبه با توجه به داده ها.

“با نمایی ترکیبات هر روز ما به تعویق انداختن shutdown هزینه های هزاران نفر و به زودی صدها هزار نفر و پس از آن میلیون ها زندگی می کند و از بین می برد و اقتصاد” Ackman نوشت: در یک متعاقب آن صدای جیر جیر.

“لطفا هر کس در خانه در حال حاضر. با رهبری خود را, ما می تواند پایان. با این حال ، بقیه جهان را به دنبال خود منجر شود. جهانی رخصتی بهار خواهد همه ما را نجات دهد.”

Ackman زود بود برای خالی کردن دفاتر خود را Pershing مربع صندوق در اوایل ماه مارس و به اطلاع سرمایه گذاران است که او در حال آماده شدن برای محافظت از صندوق از خطر حرکت نزولی مرتبط با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de