لایحه Ackman فقط بدون کافئین نمونه کارها خود را.

میلیاردر سرمایه گذار در روز چهارشنبه گفت: Pershing مربع صندوق های تامینی به فروش سهام خود در استارباکس عظیم 73 درصد سود.

در زمان فروش نشان می دهد یک لوله داغ بازگشت دلار 516 میلیون اگرچه یک منبع نزدیک به Pershing گفت: بازده نزدیک به 500 میلیون دلار پس از هزینه.

در ارائه و منتشر شد به Pershing سرمایه گذاران در چهارشنبه Ackman تنها گفت: Pershing خارج شد آن استارباکس سهام نگرانی که “آینده نگر می گرداند” تبدیل شده بود “متواضع تر است.” استارباکس سهام پایین 0.6 درصد در چهار شنبه به $87.83 یک سهم است flatlined در این سال پس از تکان خوردن از 36 درصد در سال گذشته است.

زمان فروش سهام — در پایان ژانویه — همچنین نشان می دهد Ackman ممکن است spooked بالقوه headwinds استارباکس مواجه است در چین.

در Jan. 29 قهوه فروشنده گفت: این امر می تواند بسته 2 ، 000 مکان در چین برای حفاظت از کارکنان در برابر شیوع کروناویروس. استارباکس نیز چهره سفت رقابت از Luckin قهوه یک سال 2017 راه اندازی است که در حال حاضر چین سریعترین رشد قهوه زنجیره ای. اندرو چپ Citron پژوهش روز سه شنبه به رویترز گفت که او می بیند Luckin سهام دو برابر پس از coronavirus ترساندن در نهایت آسانسور.

“این یک زمان بسیار خوبی برای فروش” گفت: یک مدیر صندوق پرچین که معاملات استارباکس. “چین یک فاجعه و آن را بهتر به زودی. اما این ممکن است به همان اندازه در مورد Luckin در دراز مدت” این فرد گفت: با اشاره به چین سریعترین رشد قهوه زنجیره ای راه اندازی.

Pershing روز چهارشنبه نیز تبلیغ موقعیت های جدید در بیوتکنولوژی شرکت Agilent و وارن بافت در برکشایر هاتاوی که هر دو Ackman به عنوان سهام او هدف را نگه دارید برای سال. Pershing همچنین در ادامه به خود زنجیره ای مواد غذایی سریع Chipotle Mexican Grill, که بیش از دو برابر در ارزش از شرکت خریداری آن در سال 2016 در $405 به اشتراک بگذارید.

Chipotle باز جمعه در $892 سهم.

این یک شروع خوب برای سال برای Ackman دیدم که دارایی های خود را نصف بین 2015 و 2018 در botched شرط مانند داروسازی غول Valeant و تغذیه شرکت لوازم.

در سال گذشته Pershing افتخار 58 درصد بازگشت — ضرب و شتم از همسالان و شاخص S&P 500 که رسید با 28 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im