لایحه Belichick می خواهد تام بردی به ثبت نام و ‘شکست’ با Buccaneers: Ex-Patriot

یکی از تام بردی سابق هم تیمی فکر می کند وجود دارد حداقل یک غیر-جدید انگلستان به مقصد پرستان خواهد بود ذن با.

در میان گزارش که Buccaneers هستند “همه در” به دنبال شش بار قهرمان سوپر باول بازنشسته پرستان linebacker تد جانسون فکر می کند وجود دارد یک برنامه دلیل کرافت خانواده و لایحه Belichick “خواهد بود کاملا خوب با تام رفتن به تمپا.”

“شما می دانید چرا ؟ من فکر می کنم بیل فکر می کند تام نمی خواهید را به نفع خود وجود دارد” جانسون گفت: NBC Sports بوستون “نسخه اولیه” این هفته است. “آنها در حال رفتن به موفق خواهد بود. این فقط یک ذاتا بد حق رای دادن. تام رفتن وجود دارد در حال رفتن به همه ناگهانی به نوبه خود در اطراف و اقبال خود را.”

بردی است برای تبدیل شدن به یک محدودیت عامل رایگان در مارس 18 برای اولین بار در زندگی حرفه ای او خواهد شد و فرمان بیش از 30 میلیون دلار در یک سال در بازار آزاد. آینده Hall of Famer انتظار می رود که تعدادی از علاقه مند خواستگاران: گذشته از Buccaneers این شارژر اظهارات Titans, 49ers, دلفین ها, کلت خرس ها و کابوی ها تمام شده است به نام در برخی از نقطه این offseason به عنوان پتانسیل نقاط فرود.

به زودی به توان 43 ساله کارفرمایی به احتمال زیاد یک یا دو سال به سمت چپ به عنوان عملی شروع شود. او انتظار می رود برای جمع اوری گله به دنبال تیم با سلاح است که می تواند به نفع خود در حال حاضر.

Patriots quarterback Tom Brady and head coach Bill Belichick.
میهن پرستان کارفرمایی تام بردی و سر مربی لایحه Belichick.آیکون Sportswire via Getty Images

The Buccaneers ممکن است سقوط در این رده است. در حالی که آنها سه دختر بسیار با استعداد تصویب فو در مایک ایوانز Chris گادوین و O. J. Howard این تیم به پایان رسید با رکورد برنده پس از سال 2016 زمانی که آن را به دست آورد نه بازی.

“من احساس می کنم مانند این است که شخصی” جانسون گفت. “بنابراین من اساسا و گفت که لایحه Belichick می خواهد برای دیدن تام بردی شکست. او ممکن است پس از من نخواهد بود جای تعجب نیست اگر وجود دارد خواهد بود یک بخشی از او را که مانند, ” آره, تام. رفتن به تمپا. لذت بردن از خودتان.'”

ESPN دیانا russini را بازتوییت کرد به گزارش روز سه شنبه که Buccaneers در حال “حاضر به دادن تام بردی چیزهایی که او نیاز دارد او می خواهد” یعنی “کنترل بیش از فهرست” و “بازی برد” که قطعا می تواند خود را از زمین بیشتر جذاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>