باغ را به جشن سالگرد 50 از 1969-70 قهرمان نیکز شده بود میله میله برای شنبه در حاصل کار دو تیم از خود برنامه ریزی بازی در برابر رزمندگان.

دو روز قبل از فصل متوقف شد بعد از رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus که مراسم بود اوراق توسط نیکز مقامات. برخی از دانش آموختگان — همه از آنها بیش از 70 سال — نگران شده بودند پرواز.

بیل بردلی سابق آمریکا و سناتور و چسب بازیکن نیکز’ به عنوان اولین تیم گفت: پست او را سنجش سالگرد 50 نمایش خواهد در فصل آینده است.

“مطمئنا من نا امید شده بود — من به دنبال به جلو به جشن” برادلی گفت. “این یک لحظه خاص در زندگی من است. پنجاه سال است اما من فکر می کنم ما باید چیزی در پاییز. آن سال 1970. بنابراین تا زمانی که ما آن را در سال 2020? شاید ما باید یک در ماه نوامبر است.”

Knicks
بیل بردلی (دوم از راست) گفت که او و سابق خود نیکز هم تیمی خواهد بود افتخار برای خود 1970 عنوان NBA در فصل آینده.گتی ایماژ

با همان هسته نیکس موفق به کسب دومین قهرمانی در سال 1973. نیکز نه برنده عنوان پس از ساخت موفقیت این تیم و حتی بیشتر احترام.

“که برای اولین بار تیم نیکز گرفتار یک لحظه در نیویورک” برادلی گفت. “مردم ما منتقل unselfishness در زمانی که وجود ندارد بسیاری از آن را در اطراف.”

برادلی رسیده است از این هفته برای بررسی در ویلیس رید, Walt Frazier, فیل جکسون و ارل مونرو (1973 titlist) مطمئن شوید قدیمی خود را جفت خوبی هستند.

ایالات متحده به طور چشمگیری تغییر کرده پس از 10 روز پیش. ورزش جهان در انتظار نگه داشته و محروم طرفداران reminiscing در مورد افسانه ها در گذشته است.

تا آنجا که ممکن است 8, 1970 — بازی 7 از کسانی که نهایی شده جاودانه با تصویر نی hobbling از تونل برادلی به یاد بیشتر از روی علاقه بازی 5 در باغ با سری بسته 2-2. نی رفت با یک پاره شده عضله دور کننده در سه ماهه دوم.

“پنجمین بازی بود و بیشتر نشان می دهد که ما به عنوان یک تیم نسبت به بازی هفتم” پرینستون محصول گفت. “ما دیگر نمی تواند انجام جرم در اطراف ویلیس. ما رفت و به تساوی حاصل کار دو و ابداع جدیدی جرم و اعدام آن در نیمه دوم و برنده شد. که نشان داد که خیلی در مورد تیم ما تصور ما و همه کمک به برنامه بازی. ما اعدام با از خود گذشتگی. که بازی مظهر چه نیکز بودند. و آن را مانند آن را دیروز رخ داده است.”

بازی 7 به دست آورد بیشتر شعر برانگیخته شده توسط نی pregame تونل زدن. لنگش downcourt پس از باز کردن نوک نی ضربه اول خود را دو mid-range عکس های قبل از فریزر گران برای 36 امتیاز و 19 پاس گل در چه برادلی به نام “بهترین بازی هفتم عملکرد در تاریخ NBA.”

“من در دادگاه گرم گرفتن عکس های عمل و باغ منفجر” برادلی گفت. “[الگین] بیلور, [جری] غرب چمبرلین متوقف تیراندازی در ویلیس. [نی] قرار دادن کل کار خود را در خط برای این تیم است. من تا به حال لرز بالا رفتن ستون فقرات من — چیزی که کامل به شما آسمان بالا قبل از بازی 7.”

آن لحظات قرار شد خاطرات خود را زنده شنبه شب. برادلی هنوز هم به باغ دو بار در این فصل و دو نیکز جوانان گرفتار چشم او.

“این بچه جوان از دانشگاه دوک [RJ] Barrett, من او را دوست دارم” برادلی گفت: “و من مانند مرکز غول [Mitchell رابینسون]. من دوست دارم هر دو آن دسته از بچه ها زیادی است. رابینسون او نیاز به پالایش خود را بازی کرده است اما مهارت های باور نکردنی. او می تواند یک شات فوق العاده-blocker اگر او می آموزد که چگونه به حرکت در دادگاه و نگه داشتن بدن خود را راست بالا به جای آن از سوی مردم است.”

این 1969-70 نیکز شد فداکارانه و سابق نیوجرسی و سناتور می گوید نیویورکی نیاز به نشان دادن آن صفات در حال حاضر.

“ما همه در این با هم” برادلی گفت. “نه به قیاس مبتذل اما ما همه در همان تیم در اینجا. اگر شما انجام بخشی خود را, ما شانس بهتری برای موفقیت و بخشی خود را در این نقطه است که به عنوان ساده به ماندن در خانه. تاج به رسمیت نمی شناسد هر گونه تمایز غنی یا فقیر سیاه یا سفید, گی یا راست. COVID-19 دشمن است. در برخی از راه عجیب و غریب آن می تواند — و باید — ما با هم برای همه ما برای زنده ماندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی