لایحه حفاظت از قربانیان خشونت های خانگی از smarthome دستگاه جاسوسی

آلبانی — یک کوئینز مجلس معرفی لایحه ای برای محافظت از قربانیان خشونت های خانگی از معتادان که آزار و اذیت و ساقه آنها را “برادر بزرگ” ،

این لایحه اجازه می دهد تا قضات به صدور دستورات حفاظتی که نوار سوء استفاده همکاران از استفاده از وب کم, صفحه اصلی سیستم های امنیتی و دیگر به اینترنت متصل وسایل برای جاسوسی بر روی قربانیان خود را و یا آزار و اذیت آنها.

“این دستگاه شامل سیستم های امنیتی است که می توانید قفل و یا باز کردن قفل درب و پنجره, دوربین های دیجیتال, ترموستات, آبپاش صوتی-فعال دستیاران و بلندگو چراغ و بیشتر” Assemblywoman Nily Rozic (D-ملکه) گفت.

“این دستگاه ها اغلب می تواند مورد استفاده قرار گیرد داخلی معتادان به عنوان ابزار برای نظارت, آزار و اذیت, و, وسیله,” او اضافه شده است. “ما باید برای به دست آوردن دقیق در مورد حفاظت از بازماندگان. آن را نامرئی کند. آن را به عنوان روشن به عنوان یک آسیب فیزیکی اما مشکل اساسی این است که کنترل و دسترسی است.”

گروه زنان و خشونت خانگی بازماندگان می گویند این لایحه یک راه گریز است که باعث می شود آن را دشوار برای اثبات آزار و اذیت موارد زمانی که این دستگاه ها استفاده می شود.

یک مدیر اجرایی در شهر نیویورک سرپناه و خدمات اجتماعی برای ضرب و شتم زنان کره ای خانواده آمریکایی مرکز خدمات برآورد شده است که یک سوم از موارد او می پردازد شامل نوعی از جاسوسی الکترونیکی, آزار و اذیت و یا وسیله.

یک زن که هویت باید ناشناس باقی می ماند برای او ادامه داد: حفاظت از نام KAFSC را خط تلفن و “خواسته به طور خاص” نه به نام به عقب بر روی تلفن همراه خود را به دلیل سوء استفاده شریک نگهداری چک کردن تماس خود را وارد شوید.

“هر بار که ما صحبت در گوشی آن را از طریق یک دوست و یا اعضای خانواده, دستگاه که تاخیر در این روند گفت:” گروه مدیر اجرایی Jeehae فیشر. “برای هفته ما نمی تواند نگه دارید از او.”

“او از وضعیت خوشبختانه ما قرار داده و او را در پناهگاه اضطراری خدمات و سپس به ما منتقل شده و او را به دراز مدت برنامه مسکن,” او اضافه شده است.

موقت دستور حفاظت را صادر کرد در دادگاه خانواده افزایش 33 درصد بین 2017 و 2018 و تعداد نهایی دستور حفاظت را صادر کرد رشد 75 درصد طول همان دوره است.

تازه ترین اطلاعات جمع آوری شده توسط دولت در بخش عدالت کیفری خدمات در سال 2018 نشان می دهد که سراسر شهر بود قربانی خشونت خانگی در مجموع به مبلغ 34,639 قربانیان جنایت, حمله, حمله 3 و جرائم مربوط به رابطه جرم و تخلف از محافظ جهت.

از کسانی که قربانیان 20,215 بودند و 4,377 مرد بودند.

“Smart tech سوء استفاده می تواند تبدیل به یک بخشی از هر خشونت خانگی مورد” مردیت لی قیمت یک وکیل برای دفاع ایمن افق کار خود را در خشونت خانگی و حقوق, پروژه گفت: پست.

“این در حال حاضر بخشی از ما گفتگو اولیه ما با مردم و رفتن به دادگاه. ما چه بخواهید رابطه خود را به فن آوری,” او اضافه شده است. “چه نوع از تصاویر ممکن است در خارج وجود دارد, چه نوع از دستگاه شما در حال رفتن به در خانه شما ؟ چه ارتباط و دسترسی به آن?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im